Cviky a vybavení

Co se vyplatí koupit v Decathlonu: 4 nejlepší věci na zimu

Co se vyplatí koupit v Decathlonu: 4 nejlepší věci na zimu

Decathlon je prodejce sportovního vybavení Pokud hledáte dostupné, ale profesionální vybavení na turistiku, fitness, fotbal a běh nebo lyžování, zkuste nabídku decathlon. Sortiment je zaměřený jak na rekreační, tak i zkušené sportovce. Decathlon provozuje také online obchod s vyzvednutím nebo dopravou zdarma od 1 700 Kč. Zboží si na vybraných pobočkách můžete také vyzkoušet.

Máme pro vás 5 tipů na dobře hodnocené zboží, se kterými budete dobře vybavené na letošní zimu:

  • QECHUA dámská turistická nepromokavá zimní parka 
  • Dámské kožené nepromokavé sněhule 
  • QUECHUA nerezová termoska 1,5 l
  • WEDZE dámské spodní lyžařské tričko 

QUECHUA dámská turistická nepromokavá zimní parka 

Nepromokavá parka zaručuje optimální ochranu před chladem i deštěm. Je uzpůsobená až do -20°C, díky speciální termoochranné látce.. Parka je doplněna o vysoký límec s kožešinou ve třech barevných variantách. Je vhodná jak na turistické výlety, tak na běžné nošení v zimním počasí. Vrácení produktu je možné až do 365 dnů od nákupu. 

Dámské kožené nepromokavé sněhule 

Sněhule jsou vyrobené z kůže s plstěnými detaily, která vás ochrání až do teplot – 12 °C. Sněhule mají vytvořené komfortní provedení podrážky vhodné na turistiku i na každodenní pochůzky v zimním období, díky technologii Snow Contact. 

QUECHUA Turistická nerezová termoska

Termoska má obsah 1,5 l. Vnější plášť zaručuje dlouhotrvající izolaci na několik hodin. Termoska dokáže udržet teplotu horkého i studeného nápoje.

WEDZE dámské spodní lyžařské tričko 

Složení lyžařského trička kombinuje přírodní i umělá vlákna, která udrží vaše tělo v suchu a zároveň v teple při lyžování i jiném zimním sportu. Tričko je bezešvé, což zaručuje minimální omezení při pohybu ve sněhu nebo při jízdě na lyžích.