Krása a módaMóda

Co se teď nosí: 3 top trendy, které vás nadchnou v létě 2024

Co se teď nosí: 3 top trendy, které vás nadchnou v létě 2024

Nejčastěji si kupujeme nové kousky do svého šatníku právě v letních měsících a důvod je jednoduchý – toužíme se líbit sobě i svému okolí. Než se však vydáte do obchodu s oblečením, vyplatí se předem znát aktuální trendy a co se teď nosí. Poradíme vám!

Džínovina právě velí trendům

Pravděpodobně jste si stačili všimnout džínového oblečení všude kolem vás. V obchodech právě teď naleznete sukně, kraťasy, vestičky i tílka z džínoviny. Jedná se o aktuální trend a tento materiál sluší každému, a proto neváhejte a pořiďte si také něco džínového.

  • Největším trendem je delší džínová sukně s rozparky a průstřihy, která bude skvěle vypadat v kombinaci se sandálky a basic bílým tílkem.
  • Za druhý největší trend v oblasti džínoviny se může pokládat klobouček, tzv. bucket hat. Bude slušet vašemu obličeji a zároveň vás také ochrání před slunečními paprsky!

Crop topy jsou stále oblíbené

Jedni je odsuzují a druzí je milují – řeč je o crop topech, což jsou krátká trička/tílka končící v oblasti nadbřišku, z čehož je ihned jasné, že ne každý si může crop top dovolit obléct.

Pokud máte pár kil navíc a přesto po crop topu toužíte, nezoufejte – stačí pár chytrých vychytávek:

  • ke crop topu vždy noste kalhoty nebo kraťasy s vyšším pasem
  • pokud máte silná ramena, noste crop trička
  • crop top s výstřihem do V vám opticky pár kil navíc ubere a zaměří pozornost jinam
  • nenoste nikdy crop topy s límečkem

Pastelové barvy nahradily nudnou šeď

A nakonec jedna skvělá zpráva pro všechny milovníky a milovnice veselých barev! Aktuálním trendem jsou totiž pastelové barvy a v obchodech s oblečením pomalu nahrazují všechny odstíny béžové, šedé a černé.

Neváhejte a trochu se opalte na sluníčku, než na sebe pastelové barvičky obléknete, protože právě tak budete kdekoliv nepřehlédnutelní.

A co když si na zářivé pastelové barvy netroufáte? Zvolte alespoň veselou kabelku nebo šátek na hlavu.