Horoskopy

Co jste byli v minulém životě podle horoskopu? Zjistěte to!

Co jste byli v minulém životě podle horoskopu? Zjistěte to!

Ať už věříte na reinkarnaci nebo ne, nyní můžete zjistit, co jste byli v minulém životě podle horoskopu. Uvedené informace je třeba brát s rezervou, jelikož není možné je podložit vědeckými výzkumy. Přesto v nich můžete najít zajímavosti, které vám třeba pomohou pochopit lépe svou povahu a rozhodnutí v tomto životě.

1. Beran

Jste-li beran, byla jste v minulém životě pravděpodobně básníkem plným soucitu, ke kterému lidé vzhlíželi a obraceli se, když potřebovali radu nebo pomoc. Je tomu tak i dnes?

2. Býk

V minulém životě jste byla válečníkem, který byl nebezpečný, nevypočitatelný a agresivní. Bojovala jste vždy odvážně za to, v co jste věřila, a to bez ohledu na výsledek. 

3. Blíženci

S největší pravděpodobností jste v minulosti byla dobrý obchodníkem, který miloval peníze a pohodlí, na jehož zajištění ustavičně pracoval. S tím se ruku v ruce nesl sklon k požitkářství a užívání si radostí života.

4. Rak

Jste-li narozená ve znamení raka, byla jste spisovatelkou, která se vyznačovala vysokou inteligencí a intelektem. Byla jste vtipná, originální a všestranná. Jednoduše úspěšná a obdivovaná.

Detail na ruce píšící na psacím stroji.

5. Lev

Minulost hovoří o tom, že jste byla pomocnicí, porodní asistentkou nebo jinou pracovní silou ve zdravotnictví. Pomáhala jste potřebným, a to bez očekávání, že se vám dostane něčeho na zpět.

6. Panna

V případě, že jste se narodila ve znamení Panny, je pravděpodobné, že jste byla v minulém životě králem nebo královnou, která milovala pozornost svého okolí a pyšnila se velkým egem. 

7. Váhy

Patříte-li ke znamením Váhy, byla jste v minulém životě léčitelkou, která bezpodmínečně pomáhala všem a všude. V minulosti jste přinesla mnoho obětí pro službu druhým a věnovala jste se přírodní medicíně. Máte k tomuto sklon i dnes? 

8. Štír

Jste štírka? Pak jste byla v minulém životě umělkyní. Vaše osoba byla plná kreativity, smyslnosti, nápaditosti a citu. 

9. Střelec

Ve svém minulém životě jste byla vědkyní, která neustále nad něčím dumala a zkoumala vše nové. Působila jste na své okolí tajemně a nepřístupně.

10. Kozoroh

V případě, že jste Kozoroh, pravděpodobně jste v minulém životě hodně cestovala, zkoumala a bádala. Jednoduše jste byla velmi dobrodružná duše.

Žena plující na loďce po jezeře.

11. Vodnář

V minulém životě jste byla odhodlaná a ambiciózní. Nikdy jste neodcházela od rozdělané práce a vždy jste dotáhla každý úkol do konce.  

12. Ryby

Co jste byla v minulém životě podle horoskopu? Pokud jste se narodila ve znamení Ryb, byla jste v minulém životě rebelkou a nekonvenční duší, která se nebála vyzkoušet nic nového. Vaše myšlení bylo logické a nikdy jste netoužila zapadnout do davu.