Krása a módaPleť

Cien krémy: stojí tyto 3 za nákup?

Cien krémy: stojí tyto 3 za nákup?

Vídáváte ve velkoobchodech, jako je například Lidl, různí druhy kosmetiky? Tak právě v Lidlu seženete kosmetiku Cien. I když zde ušetříte velkou část peněz, tak je možné, že produkty vám nebudou vyhovovat. Níže vám sepíšeme nejčastější krémy této značky a zároveň dodáme i menší hodnocení každého z nich.

Cien – hydratační krém Aqua Moisturizing cream

Krém, který hydratuje pleť s jemnou texturou. Vaše suchá a unavená pokožky by si měla dát na chvíli pauzu a vy byste ji měla dopřát to nejlepší. V tomto případě se raději vyhněte výše zmíněnému krému, jelikož dost na pleti lepí, má silné aroma, které nemusí být všem příjemné a navíc, co se týče složení, tak zjistíte, že se zde nemusíte bát o dostatek parabenů. Celkově vaši pleť nezhydratuje a spíše ji ještě více napne.

Cien – denní krém proti vráskám Q10

Koenzym Q10 a kyselina hyaluronová podporuje přirozenou ochranu kožních buněk, redukuje hloubku vrásek a při pravidelném používání předchází tvorbě vrásek. Kombinace UVA/UVB filtru a vitamínu E chrání před předčasným stárnutím pokožky. Krém hydratuje, rychle se vstřebává, ale hluboké vrásky nevyplní a taktéž neudělá žádný wow efekt.

Cien – krém na ruce levandule

Cien vytvořili příjemnou vůni levandule, která nikoho neobtěžuje, a to ani při dlouhodobém používání. Problémem je trochu tekutější konzistence, kvůli které se pomalu a hůř vstřebává. Velikost balení je ideální na cestování a takzvaně do kabelky. Ale pokud trpíte opravdu suchou kůží, raději sáhněte po lepším krému.

Souhrn

 V článku jsme vám představili tři nejznámější krémy od značky Cien. Mezi ně jsme zařadili:

  • Hydratační krém Aqua Moisturizing cream
  • Denní krém proti vráskám Q10
  • Krém na ruce levandule

Nejlepším krémem se stal Levandulový krém na ruce, který hydratuje pokožku, za to denní a krém na vrásky nesplňují to, co slibují.