Krása a módaMóda

Jak nosit černé silonky k šatům? 4 trendy roku 2024 nápady, které si zamilujete!

Jak nosit černé silonky k šatům? 4 trendy roku 2024 nápady, které si zamilujete!

Černé silonky by měla mít ve svém šatníku každá žena. Už dávno totiž neplatí, že jakákoli jiná, nežli tělová barva silonek, je v módním světě tabu. Proto vám v dnešním článku poradíme, jak nosit černé silonky k šatům.

Slušivé nápady, jak kombinovat černé silonky k šatům

Je tolik možností, jak nosit černé silonky. Přesto se jim mnoho žen z nějakého důvodu vyhýbá. Je to škoda, protože vypadají velmi elegantně a zároveň mohou působit i sexy – záleží na tom, co si k nim obléknete. Zamilujte si některý z těchto 4 trendy nápadů:

  • Černo-červená svůdnice
  • Černobílá elegantní dáma
  • Květinová víla
  • Černočerná dračice

Černo- červená svůdnice

Pokud máte rádi kombinaci černé a červené barvy, máme pro vás super nápad, jak nosit černé silonky k šatům. Málokterá žena si troufne nosit křiklavě červené šaty. Patříte-li ale k těm odvážnějším, kombinace červených upnutých šatů a černých silonek doplněných o černou kabelku a červené boty z vás rázem udělá hříšnou svůdnici, kterou zaručeně nikdo nepřehlédne.

Černobílá elegantní dáma

Jestli je nějaká kombinace barev nesmrtelná, pak je to zaručeně ta černobílá. Tyto dvě barvy k sobě neodmyslitelně patří a tvoří dvojici, se kterou to nikdy nemůžete pokazit. Hledáte-li inspiraci, jak nosit černé silonky k šatům, máme jasno: elegantní bílé šaty, k tomu černé silonky a na nohy černé botky. Šaty je možné v pase oživit černým páskem a navrch přihodit černý kabátek nebo sáčko.

Květinová víla

Černé silonky budou velmi pěkně vypadat i v kombinaci s jakýmkoliv typem květinových šatů. Nezáleží na barvě, tahle kombinace pro vás vždy bude výherní. Pak už jen stačí sladit se s ostatními doplňky jako je třeba klobouk, kabelka nebo botky a slušivý look je rázem na světě.

Černočerná dračice

Asi vás nepřekvapí, že mezi naše tipy, jak nosit černé silonky k šatům, zkrátka musí patřit i vytvoření monochromatického havraního outfitu. Černé šaty, černé silonky, černé boty, černá kabelka – čtveřice, se kterou ať už vyrazíte kamkoli, budete působit elegantně. Pokud se nebojíte monochromaticky laděného looku, s touto kombinací nemůžete nic zkazit.