Krása a módaNehty

Černé nehty se třpytkami: trendy styl roku 2024

Černé nehty se třpytkami: trendy styl roku 2024

Názory na třpytky se postupem času neustále mění. Jednou jsou velmi oblíbené a trendy, jindy je lidé zavrhují. I přesto však černé nehty se třpytkami patří mezi nestárnoucí klasiku, kterou jen tak něco nenahradí. Vytvořte si tedy černé nehty se třpytkami podle jednoduchého návodu sama doma.

Jak postupovat

  • Perfektní manikúra
  • Podkladový lak
  • Černý lak
  • Třpytivý lak
  • Zdobení
  • Závěrečný lak

Při každém lakování nehtů začněte důkladnou manikúrou. Upravte si všechny kůžičky a zapilujte každý nehet do požadovaného tvaru.

Jakmile máte nehty ošetřené a upravené do požadovaného tvaru, aplikujte na ně nejprve podkladový lak. Ten nikdy nepřeskakujte. Prodlouží totiž výdrž vaší manikúry klidně i o několik dní. Vsaďte například na Extreme Last Base Coat od značky essence.

Pokračujte s černým lakem. Kvalitní černý lak, který dlouho vydrží a dobře kryje najdete například u značky essie. Jejich odstín 88 Licorine aplikujte ve dvou vrstvách na všechny nehty kromě ukazováčku. Na ten naneste nějaký třpytivý lak jako je odstín 278 Set In Stone od značky essie.

Můžete přistoupit ke zdobení. K tomu můžete využít třpytky. Naneste je jen na některé nehty nebo na jejich části. Můžete z nich vytvořit nahodilé tečky nebo proužky. Vaší fantazii se meze nekladou.

Na závěr nezapomeňte aplikovat top coat. Jedná se o závěrečnou dokončovací vrstvu, která váš lak chrání. Výborně funguje například EXTREME gel gloss top coat od značky essence.

Tip:

Skvělým pomocníkem, pokud se nechcete otravovat se třpytkami, může být i diamantový top coat od značky NANI Nails. Je určený k zapékání v LED/UV lampě a použijete jej místo klasické závěrečné vrstvy. Můžete tak vytvořit třpytivý dojem u jakéhokoli laku ze své sbírky. Obdobné varianty najdete i u jiných značek a také ve variantách, které lze používat i bez lampy.