Krása a módaMóda

Boty k šatům: 6 letních tipů

Boty k šatům: 6 letních tipů

Je léto a k létu neodmyslitelně patří šaty. Ženy je milují, rády je nosí a s oblibou je střídají nejen podle nálady, ale i podle příležitosti. Vybíráme kabelku, boty k šatům a celkově chceme, aby náš look působily hezky sladěně a trendy.

Jaké nosit boty k šatům?

Co si obout, když si obléknete šaty? Těch možností je naštěstí hned několik a vy je můžete střídat podle aktuální situace nebo třeba počasí.

  • Tenisky
  • Lodičky
  • Pantofle na podpatku
  • Lodičky s otevřenou špičkou
  • Nízké pantofle
  • Boty na jehle

Tenisky

Jsou tenisky vhodné boty k šatům? Za nás tedy určitě ano. Je pravda, že tenisky na ženských nohách v kombinaci s šaty nevidíme až tak často, ale kdo ví – třeba se to letošní léto změní a vy téhle dvojici přijdete na chuť, co myslíte?

Lodičky

Existuje větší klasika, nežli právě lodičky? Alespoň jeden model by měla mít po ruce každá žena a dobře víme, že některé z nás těch párů mají i více. Lodičky se k šatům skvěle hodí.

Pantofle na podpatku

Nebojíte-li se chůze na podpatku, která dokáže být lehce vrtkavá a nejistá, pak si k šatům obujte trendy pantofle na podpatku.

Lodičky s otevřenou špičkou

Mezi boty k šatům samozřejmě musíme zařadit i lodičky s otevřenou špičkou. Jednak vypadají velmi pěkně a druhak k šatům dokonale pasují. V nich budete za dámu, hodí se tak třeba na pracovní pohovor nebo na romantickou schůzku.

Nízké pantofle

Chcete pro sebe především pohodlí? Pak k šatům obujte na první pohled obyčejné nízké pantofle a spolehněte se, že sami sebe o pohodlí rozhodně neochudíte.

Boty na jehle

Pro milovnice podpatků tu na závěr máme ještě jeden tip a tím jsou botky na vysoké jehle. Chůze na nich sice vyžaduje trochu cviku, ale jakmile se do toho dostanete, zamilujete si je. Prodlužují nohy, vykouzlí u mužů tolik oblíbenou „houpavou chůzi“ a vám dodají na atraktivitě.