Krása a módaMóda

Bohémské šaty: Jaké vybrat a jak je nosit 2024?

Bohémské šaty: Jaké vybrat a jak je nosit 2024?

Boho styl je velmi oblíbený pro svou pohodlnost, kreativitu a ležérnost, a proto není divu, že jsou v poslední době trendy také bohémské šaty. Právem se v nich budete cítit jako princezna a každý váš krok se stane také krokem lesní víly…

Na rande či na procházku?

Bohémské šaty mohou být krátké i dlouhé, a proto vždy vybírejte podle příležitosti a události, na kterou se chystáte.

  • Vybíráte si bohémské šaty na svou letní dovolenou? Sáhněte v obchodě po splývavých maxi šatech z jemných a vzdušných materiálů. Letní počasí si bude nejlépe rozumět s bavlnou, hedvábím nebo lnem, který má několik výhod a pouze jednu malou nevýhodu – rychle se mačká, a proto s sebou do kufru přibalte také mini napařovací žehličku.
  • Na rande či na skleničku s přáteli můžete vyrazit v kratších bohémských šatech. Bude vám slušet výstřih do V, který upoutá pozornost k vašemu přitažlivému dekoltu.
  • Možná jste do dnešního dne netušily, že si bohémské šaty můžete obléct také na svou svatbu, milé dámy! Proměňte se v luční vílu a uspořádejte veselku na louce v boho stylu.

Doplňky k bohémským šatům

Jakmile si vyberete své bohémské vysněné šaty, zaručeně začnete přemýšlet nad vhodnými doplňky. Naše redakce tento krok však promyslela za vás, a proto vám nyní přinášíme pár skvělých tipů.

  • K bílým nebo krémovým bohémským šatům zvolte zlaté šperky. Samozřejmě se nemusí jednat o pravé zlato, zvolit můžete také bižuterii. A proč zlato? Vytvoří perfektní kontrast s bílou a krémovou barvou šatů.
  • K pestrobarevným bohémským šatům zvolte také pestrobarevné doplňky.
  • V butiku se porozhlédněte také po korálcích, náramcích a doplňcích z textilu.

Boty k bohémským šatům

Bohémské šaty si budou skvěle rozumět především s žabkami a sandálky. Sandále zvolte posázené diamanty nebo korálky, žabky taktéž.

Pokud hledáte pohodlné boty, zvolte bílé plátěné tenisky.