KrásaKrása a móda

Bílé linky na oči: 5 nejlepších produktů roku 2024

Bílé linky na oči: 5 nejlepších produktů roku 2024

Najít kvalitní bílé linky na oči je velmi těžké. Ostatně jako nalézt kvalitní oční linky v jakékoli barvě. Čím světlejší barvu však potřebujete, tím těžší je sehnat linky s dostatečnou kryvostí. A proto je zcela logicky výroba bílých očních linek bez nadsázky taková „vyšší dívčí“. Mnoho firem bílé linky na oči sice nabízí, jejich hodnocení se však pohybuje poměrně nízko. Za těch pár výjimek, které miluje drtivá většina jejich uživatelů si pak podstatně připlatíte.

Bílé linky na oči s (téměř) perfektním hodnocením

Hodnocení, které alespoň převyšuje čtyři hvězdičky z pěti, se může těšit například dlouhotrvající voděodolná tužka na oči od firmy MAC, která zaručuje výdrž i na vnitřní lince. Tato linka má slušnou kryvost a za objem 1,2 g zaplatíte 600 Kč. Ještě o něco dražší exemplář můžete najít v nabídce značky DIOR. Jejich linka ve fixu Diorshow On Stage Liner stojí při objemu 0,55 ml zhruba 750 Kč. Opět jde o voděodolný výrobek, který cílí zejména na dlouhé trvání a preciznost při nanášení.

O poznání levnější variantou je fix od značky 3INA. Za objem 1 ml zaplatíte „pouze“ necelé tři stovky, vaše spokojenost bude ale s velkou pravděpodobností velmi obdobná jako u linek od DIORu. Výrobce deklaruje výdrž až 14 hodin a chlubí se i veganským složením.

  • MAC Colour Excess Gel Pencil Oční linky v odstínu Incorruptible
  • DIOR Diorshow On Stage Liner v odstínu Matte White
  • 3INA The Color Pen Eyeliner v odstínu White

Levnější alternativy

U levnějších alternativ se musíte často smířit s horší kvalitou. Perfektní poměr cena/výkon najdete u tekutých očních linek s matným efektem od značky NYX Professional Makeup, které pořídíte již za méně než dvě stovky. Zákazníci si u nich chválí především jednoduchou manipulaci. Na druhou stranu se ale v méně spokojených recenzí objevují výhrady k jejich výdrži.