HoroskopyZdraví

Astrologové v roce 2024 vysvětlili, proč tahle znamení nejvíce stárnou

Astrologové v roce 2024 vysvětlili, proč tahle znamení nejvíce stárnou

Stárnutí je v nynější době velmi důležitým faktorem, proti kterému se spousta z nás snaží bojovat. Jelikož ale všichni nejsme stejní, tak ani nemůžeme stárnout všichni stejně. A proto si dnes shrneme, jakou roli hraje ve stárnutí právě astrologie a jednotlivá znamení, ve kterých jsme se narodili.

Beran (21.3.-20.4.)

Jelikož jsou berani poměrně aktivním znamením, tak se jich stárnutí příliš netýká. Pokud jste se tak narodili v tomto znamení, patříte mezi šťastlivce, kteří se vrásek jen tak bát nemusí.

Býk (21.4.-21.5.)

Býci patří mezi znamení, kteří příliš neřeší prevenci a raději si život užívají plnými doušky. I když je tak vzhledově stárnutí trápit příliš nemusí, tak jejich tělo kvůli jejich životnímu stylu stárne rychleji než u ostatních, a tak je třeba si na toto dát pozor.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Jestliže se ve stáří obáváte demence a problémů s pamětí, tak na to můžete zapomenout. U vás se bude vaše paměť s věkem zlepšovat, a tak se můžete těšit na to, že budete mezi svými blízkými v tomto směru vynikat.

Rak (22.6.-22.7.)

Lidé ve znamení raka snášejí stárnutí hůře než ostatní, a tak se musíte na stáří obrnit psychickou odolností. V e stáři se totiž raci stávají často melancholičtí, a tak vás mohou dostihnout problémy jako je mrzutost či deprese.

Lev (23.7.-22.8.)

Jelikož patří lev mezi silná znamení, stárnutí a ubývání sil jim dělá problémy. Nejsou totiž ochotni připustit, že již nestačí mladším kolegům v tom, co jim dříve nedělalo problém. Jelikož máte ale silné charisma, tak vám stárnutí nebude ubírat na půvabu, a tak se nemusíte bát, že by vaše hodnota snad klesala.

Panna (23.8.-22.9.)

Panny patří mezi osoby, které mají rády všechno pod kontrolou. Bohužel je stárnutí ale faktorem, které nejde úplně ovládat. Naštěstí se však stárnutí nemusíte bát, protože patříte mezi ty jedince, kterým šedé vlasy sluší, a tak se nebojte a stárnutí si užívejte.

Váhy (23.9.-23.10.)

Váhy snáší stárnutí snad nejhůře ze všech znamení. Jsou to právě váhy, které tak nejvíce přistupují k radikálním řešením jako plastické operace a podobně. Dejte si na to však pozor a pamatujte že méně je někdy více.

Štír (24.10.-22.11.)

Štíři si s přibývajícím věkem zlepšují svoje znalosti a snaží se rozvíjet svoji paměť. Na rozdíl od vah se tak snaží se stárnutím vyrovnávají štíři jinak.

Střelec (23.11.-21.12.)

Střelci jsou na tom podobně jako berani, a tak prakticky nestárnou. Jejich definice stárnutí tak je taková, že stárnou do krásy. S věkem vám tak bude pleť více zářit a vy budete plni energie.

Kozoroh (22.12.-20.1.)

Jelikož nejsou kozorozi příliš otevřenými společníky, s věkem se tato tendence změní. Začnou být více komunikativní a začnou si uvědomovat, že jsou konečně dostatečně zkušení a vzdělaní na to, aby konečně mohli světu předat svoje vědomosti. Vhodným programem je pro ně tak povolání učitele, kde se mohou plně ve stáří realizovat.

Vodnář (21.1.-20.2.)

I vodnáře stárnutí příliš netrápí a dokáží si na něm najít vždy něco pozitivního. Uvědomují si, že mají konečně více času na vše, co během produktivních let nestihli. Není tak neobvyklé, že začnou ve stáří lidé v tomto znamení dokonce i pravidelně sportovat.

Ryby (21.2.-20.3.)

Ryby stárnutí stresuje, a to především z toho důvodu, že byli celý život zvyklí se spolehnou převážně sami na sebe. Nedokáží si tak představit, že by se s narůstajícím věkem museli na někoho spoléhat. Pokud je toto tedy váš případ, snažte se více sportovat a lépe se stravovat, aby se vám aktivní léta prodloužila a vy se tak o sobe byli schopni postarat co nejdéle.