Horoskopy

Agresivní znamení zvěrokruhu: TOP 4 nejagresivnější znamení

Agresivní znamení zvěrokruhu: TOP 4 nejagresivnější znamení

Některé znamení jsou temperamentnější než jiná, což v některých lidech může vyvolat pocit, že jsou agresivní. Možná jste někdy potkali člověk, který se vám zdál tak nebezpečný, že vám vůbec nebylo příjemné být v jeho blízkosti. Pravděpodobně byl narozen ve znamení, které je svou agresivnější povahou známý. Nemůžeme jim to mít za zlé. Tato 4 znamení mají pocit, že je to jediný způsob, jak se v životě prosadit.

Beran (21. března – 19. dubna)

Ambiciózní beran si nemůže pomoci. Pro to, aby dosáhl všeho, po čem v životě touží, se nebojí agresi použít. Nejsou zlými lidmi v tom smyslu, že by vás napadli, ale pokud jim v vstoupíte do cesty, rozpoutáte válku, kterou vás nenechají za žádnou cenu vyhrát.

Jejich touha po úspěchu se velmi vyplatí například v práci. A pokud potřebujete kurz v prosazování vlastní osoby, obraťte se na berana.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci jsou považováni za velmi asertivní znamení. Pokud jsou šťastní, budete o tom vědět. Pokud ne, budete o tom vědět také. Blíženci jdou za svými cíli obdobně jako berani. Rozdíl je v tom, že blížence si půjde za svým přes mrtvoly.

Lev (23. června – 22. srpna)

Lev chce vytěžit ze života maximum. Většinou mají v životě velké plány, při jejichž uskutečnění očekávají věhlas a slávu svého okolí. Aby dosáhl tohoto uznání, nebojí se jít tvrdě za svým, protože je to jediný cíl, za kterým v životě jdou.

Střelec (22. listopadu – 21. prosinec)

Agresivita střelce nespočívá v tom, že by vás napadl, ale ve způsobu vyjadřování nesouhlasu. Bez váhání se zapojí do jakékoliv debaty, i když se jich netýká a jsou velmi rázní, pokud jde o prosazování jejich názoru. Jejich názor ale nemá za cíl ublížit.