DalšíNezařazené

5 nejlepších věcí z Lidlu pro březen 2024 podle zákaznic

5 nejlepších věcí z Lidlu pro březen 2024 podle zákaznic

Obchodní řetězec Lidl je u zákazníků a zákaznic velice oblíbený. V loňském roce se dokonce umístil na první pozici mezi obchody s potravinami, co se týče výše tržeb. Co zákazníci v Lidlu nejvíce nakupují?

Ovoce a zelenina

Obchodní řetězec Lidl má velký výběr ovoce a zeleniny, a to za přijatelné ceny. Seženete tu vše od brambor, přes rajčata až po exotické mango. Na nahnilé a nehezké kousky nenarazíte.

Speciální tip pro vás: Pokud nemáte rádi plýtvání potravinami, Lidl vás potěší. Nabízí totiž tašky s produkty, které nevypadá jako z katalogu nebo se musí rychle spotřebovat. V jedné tašce najdete 3 kg různorodého ovoce a zeleniny a stojí pouze 25 Kč.

Zdravé mlsání

Kupte si v Lidlu oříšky. Značka Alesto nabízí nejrůznější druhy oříšků i sušeného ovoce. Většinu produktů značky Alesto najdete v praktických znovu uzavíratelných sáčcích, které s sebou můžete vzít třeba na výlet. Oříšky v těchto sáčcích navíc zůstávají dlouho čerstvé a křupavé.

Čerstvá šťáva

Doporučit můžeme i čerstvou šťávu z pomerančů (nebo jablek či červeného grepu), která je v Lidlu rovněž k dostání. Najdete ji v litrové láhvi pod značkou Solevita.

Zboží v rámci tematického týdne

Lidl pro své zákazníky pořádá také pravidelné tematické týdny s nabídkou specialit mezinárodních kuchyní. K dostání jsou hlavně potraviny. Zakoupit tak můžete třeba japonské speciality nebo francouzské sýry. Záleží vždy na tom, jaký je aktuálně týden.

Kosmetika Cien

Lidl má i svou vlastní značku kosmetiky. Kosmetika si v poměru kvalita/cena vede velmi dobře. Oblíbený u žen je například denní krém proti vráskám Q10. Vyzkoušejte ho i vy.