Další

3 Vtipy dne: Tak vtipné, že se budete za břicho popadat!

3 Vtipy dne: Tak vtipné, že se budete za břicho popadat!

Sychravý podzim je v plném proudu. Sluníčka je venku nedostatek, práce máte nad hlavu a už si ani nepamatujete, kdy jste se naposledy pořádně zasmáli. Nezoufejte, máme pro vás tři vtipy, které vám zaručeně zlepší a prozáří den. Smát se budete až do večera.

Muž a žena

Na křižovatce se stane nehoda, srazí se dvě auta, přičemž jedno z nich řídí muž a druhé žena. Naštěstí se nikomu nic nestane, pouze auta jsou úplně na odpis. Řidič i řidička obcházejí auta, prohlížejí je a kroutí hlavami.

Pak řekne žena muži: „Podívejte, to musí být znamení. Naše auta jsou úplně zničená, ale nám se jako zázrakem nic nestalo. Možná máme být teď my dva spolu až do smrti.“ Muž se podívá na ženu, je krásná a sexy. Přitaká. Možná je to opravdu znamení a možná se opravdu měli potkat.

Žena pokračuje: „Podívejte, auta jsou zničená, ale takhle láhev vína je úplně netknutá. Měli bycho si připít a oslavit naše setkání.“ Muž souhlasí, otevře láhev a polovinu láhve vypije. Pak podá víno ženě, ta však zavrtí hlavou.

„Vy nebudete?“ táže se. „Ne, já počkám na policii.“ odpoví žena.

Těžká práce taxikáře

Turista přiletí na dovolenou do cizí země, na letišti mávne na taxíka, nastoupí a užívá si jízdu. Po chvíli ho napadne, že by se řidiče mohl zeptat na pár zajímavých tipů, co ve městě navštívit. Nahne se tedy dopředu a zaťuká řidiči na rameno.

Řidič se však strašně lekne. Strhne volant do strany, auto najede na chodník a vrazí do výlohy. Turista je vyděšený, ale okamžitě se začne taxikáři omlouvat: „Nezlobte se, já jsem nevěděl, že vás pouhé poklepání na rameno takhle vyděsí.“

Taxikář si vydechne a řekne: „Ale ne. Já jen že jsem dnes první den v nové práci a předtím jsem deset let jezdil s pohřebním vozem.“

Chytrý pes

Pes odjel se svým páníčkem do Afriky, ale bohužel se hned první den ztratil. Jde, jde a najednou vidí leoparda, který se na něj chystá zaútočit. Chvíli přemýšlí, co bude dělat, pak ale doběhne k hromadě kostí a předstírá, že jí. Když se leopard přiblíží na doslech, povídá pes: „Mňam, mňam, to byl ale dobrý leopard, to jsem si pochutnal.“ Leopard se vyděsí, otočí se a raději uteče.

Celé to ze stromu pozoruje opice. Vydá se za leopardem a řekne mu, jak ho pes napálil. Leopad se naštve, vezme opici na záda a řekne: „Pojď se podívat, jak si to teď s tím psem vyřídím.“

Oba už se blíží k psovi. Pes je vidí, ale otočí se k nim zády a když jsou na doslech, pronese: „Kde je sakra ta opice, kterou jsem si před chvílí poslal pro nového leoparda.“