Krása a módaMóda

3 nejhezčí svetrové šaty a jejich kombinace pro tuto zimu

3 nejhezčí svetrové šaty a jejich kombinace pro tuto zimu

Svetrové šaty během zimního období určitě využijete. Sluší ženám bez rozdílu postavy i věku a nosit se dají téměř kamkoliv. Stačí, když je vhodně zkombinujete. V následujícím článku vám ukážeme, jak můžete svetrové šaty nosit.

Svetrové šaty pro starší dámy

Už vám dávno není dvacet, třicet ani čtyřicet? Nevadí, i tak můžete obléknout úpletové šaty. Doporučujeme vám však volit decentnější barvy a délku šatů minimálně pod kolena. Slušet vám však bude i střih midi.

Pokud potřebujete schovat nějaké ty vrásky na krku, zvolte šaty s roláčkem. Vypadají hezky, elegantně a navíc skryjí vše potřebné. Vybírejte spíše volnější střihy šatů a soustřeďte se na to, aby v šatech vynikl váš pas. Pokud to bude třeba, přepásejte šaty v pase páskem a vytvořte tak postavu přesýpacích hodin.

K šatům obujte kožené boty a kombinujte je s klasickým vlněným kabátem. Do ruky popadněte větší kabelku. Velké tašky jsou letos v módě.

Úpletové šaty do práce či na schůzku

Potřebujete vytvořit elegantní outfit, protože váš čeká důležitá schůzka? Přemýšlíte, jak se v chladných dnech obléknout do práce? Zvolte svetrové šaty. K šatům obujte kozačky pod kolena nebo kožené kotníkové botky a máte téměř hotovo.

Pohrát si můžete i s doplňky. Pamatujte na to, že letos je in quiet luxury (tichý luxus). Volte tedy spíše decentní a jednoduché kousky.

Svetrové šaty a tenisky

Chcete se trochu odvázat? Oblékněte svetrové šaty (klidně nějaké kratší) a k nim obujte tenisky. Přes ramena přehoďte krátkou zimní bundu a vše doplňte cross body kabelkou. Je venku poněkud chladno? Nezapomeňte na čepici nebo pořádného kulicha.