KrásaKrása a móda

Nápady na nehty: 5 žhavých trendů tohoto roku

Nápady na nehty: 5 žhavých trendů tohoto roku

Ostré drápy, klasická „francie“ nebo design v matném provedení? Postrádáte nápady na nehty, chybí vám inspirace a nevíte, jakým směrem se vydat? Pak pro vás máme nejžhavější trendy tohoto roku. Pojďte si vybrat!

Nápady na nehty pro tento rok

Co je letos trendy, pokud jde o úpravu nehtů? Stejně jako v módě nebo líčení i v oblasti manikúry se trendy neustále mění a střídají. Přinášíme vám proto aktuální nápady na nehty a jejich úpravu, která v tomto roce zaručeně pofrčí.

  • „Francie“ v americkém duchu
  • Nude odstíny
  • Mikromanikúra
  • Odstíny modré
  • Kombinace matných a lesklých prvků

Klasická francouzská manikúra v netradičním provedení

Klasiku v podobě „francie“ na nehtech zná asi úplně každý. Letos ale dostala nový kabátek a ponese se v americkém pojetí. Jde o to, že konečny nehtů pokrývá méně intenzivní bílý lak. Základem pak není tradičně růžová barva, ale sází se na přirozenější odstíny.

Podlehněte nude odstínům

Přírodní styl je v kurzu a jinak tomu nebude ani letos. Nude neboli nahé odstíny patří mezi žhavé nápady na nehty pro rok 2023. Neutrálním lakem zkrátka nemůžete nic zkazit, ba spíše naopak. Béžová, světle růžová – to jsou barvy, které budou vašim nehtům jistě moc slušet.

Mikromanikúra je trendem roku 2023

Co si pod tímto trendem představit? Drobné detaily na vašich nehtech. Letos je v kurzu decentní zdobení – například miniaturní srdíčka, malinké hvězdičky a podobně.

Plavte se na odstínech modré

Každý rok tradičně vládne jedna barva, která má navrch nad všemi ostatními. Pokud jde o nehty, pro letošní rok je to modrá a to v jakémkoli jejím odstínu. Nosit se budou jak jemné pastelové nehty, tak pořádně syté a hodně výrazné drápky. Co si vyberete vy?

Nechte se unést kombinací matu a lesku

Líbí se vám, když můžete vybočit z řady? Pak je právě tenhle žhavý trend stvořený právě pro vás. kombinace matného a lesklého provedení vypadá naprosto báječně. Vyhrajte si s povrchy a nebojte se experimentovat.