Cviky a vybavení

Loglift rozměry

Loglift rozměry

Plánujete pořízení nebo výrobu vlastního logliftu, ale nevíte, jaké má mít rozměry? Připravili jsme pro vás článek, ve kterém tuto problematiku stručně rozebíráme a odpovíme na vaše otázky.

Rozměry logliftu se liší

Na nejzákladnější otázku si odpovíme hned na začátek. Bohužel však ne zcela jednoznačně. Rozměry logliftu totiž nejsou unifikované a můžete se setkat s celou řadou variant, které se mezi sebou poměrně zásadně liší. Podle úrovně vašich zkušeností pro vás budou vhodné loglifty jiných hmotnostních parametrů a logicky také jiných rozměrů.

Určete si preference

Z výše uvedeného vyplývá, že než se pustíte do výroby nebo koupě vlastního logliftu, je nejdříve nutné vytvořit si představu, jaké rozměry pro vás budou nejvhodnější.

V ideálním případě vám pak doporučujeme některé varianty osobně ozkoušet. Loglifty jsou již dnes dostupné ve spoustě silově orientovaných fitness center nebo přímo na prodejnách fitness vybavevní.

Mohlo by vás také zajímat: Informace o strongwoman sportu

Inspirujte se dle nabídky na trhu

Pravděpodobně nejvíce vypovídající hodnotu pro zjištění běžných rozměrů logliftu přináší porovnání produktů z této kategorie na trhu. V následující tabulce jsme pro vás proto porovnali loglift rozměry nejprodávanějších produktů na trhu.

Produkt Délka (cm) Průměr (cm) Hmotnost (kg)
Thor Fitness Strongmans Log 30kg 183 22 30
FUBO Loglift 260 22 70
Loglift (VAS construct) Liší se dle váhy 28 55/55/60/65/70
ATX LINE Log Bar Pro není uvedeno 19,5 32
MIRAFIT MULTI GRIP 10″ STRONGMAN LOG 195 25 31

Loglift rozměry v tabulce

Zdroj: Yanrefitness.com