Další

Jak zhubnout stehna za týden

Jak zhubnout stehna za týden

Chcete rychle zhubnout stehna do plavek nebo jen naplnit svá stanovená předsevzetí před uplynutím vytyčeného termínu? Zajímá vás, jak zhubnout stehna za týden a zda je to vůbec možné? Připravili jsme pro vás článek, kde si nejen tuto otázku zodpovíme.

Rychlé hubnutí není efektivní

Na otázku „jak zhubnout stehna za týden“ si hned na začátku našeho článku musíme odpovědět, že podobné způsoby hubnutí obvykle nejsou efektivní. Pokud nasadíte drastickou dietu, můžete sice jednorázově ztratit určitou hmotnost (nejen na stehnech), ale bude se jednat o vodu nebo svalovou hmotu. Výsledkem rychlého hubnutí během jednoho týdne tedy nebude vyformování hezčích stehen.

Žádný speciální tréninkový plán nebo dietu vám proto nemůžeme doporučit, protože efektivita by byla velmi nízká.

Mohlo by vás také zajímat: Nejúčinnější dieta na světě

Vsaďte raději na dlouhodobé směřování

Raději než na týdenní hubnutí bez dlouhodobého efektu proto vsaďte na postupné formování. Není bohužel možné vybrat jednu tělesnou partii na které budete hubnout. Z toho důvodu pro hubenější stehna budete muset tuk stahovat i z jiných oblastí. Toho docílíte mírným kalorickým deficitem, který je jediným způsobem pro dosažení správného hubnutí.

První výsledky se sice nedostaví po týdnu, ale například po měsíci se již budou (nejen) stehna jistě zajímavě formovat a vy sklidíte první zasloužené ovoce za svoji práci.

Neopomínejte další důležité faktory

Protože vašim cílem pravděpodobně nebude jen prostý úbytek hmotnosti, ale také určité formování a budování kvalitnější hmoty, měli byste zvážit také zařazení pravidelného pohybu. Můžete využít tréninky přímo cílené na partii stehen nebo aplikovat sporty, u kterých se intenzivně zapojují nohy (např. běh nebo jízda na kole).

Svoji roli hraje také regenerace, kterou byste rozhodně neměli opomínat a mezi tréninky nechat tělu prostor na odpočinek. Můžete využít například také saunu nebo jiné wellnes aktivity.

Zdroj: womenshealthmag.com