Krása a módaNehty

Zdobená francouzská manikúra: možnosti a trendy roku 2024

Zdobená francouzská manikúra: možnosti a trendy roku 2024

Jestliže je vhodné nějaký styl manikúry nazývat klasický, pak je na místě toto označení přiřknout právě francouzské manikúře. Každý, i lidé, co se v nehtech příliš neorientují, si velmi dobře zvládnou představit, co tento pojem znamená, a to už samo o sobě něco dokazuje.

Krajky a bílá: svatební francouzská manikúra

Zdobená francouzská manikúra je zajímavější a zábavnější variace na ten vůbec nejklasičtější nehtový look. Je vhodná například na svatbu, ale pochopitelně nejen na ni. Ke klasickému vzhledu stačí přidat různé kamínkové aplikace nebo samolepky krajek, které celkový vzhled vašich nehtů pozdvihnou ještě na vyšší úroveň.

Vhodné místo pro barvy

Zdobená francouzská manikúra nemusí nutně zahrnovat kamínky a třpytky. Na běžné nošení se možná ještě lépe hodí jiné způsoby zdobení. Nechte se inspirovat šikovnými nehtařkami, které sdílí plody své práce na internetu a vyrobte si doma svou vlastní zdobenou francouzskou manikúru.

  • Podkladová báze
  • Barevná vrstva
  • Bílé špičky
  • Barevné zdobení
  • Závěrečný finiš

V první řadě použijte podkladovou bázi. Tu využívejte vždy, protože má schopnost výrazně prodloužit výdrž vaší manikúry. Poté naneste barevnou vrstvu. Můžete zvolit i zcela průhledný lak, ideální je však využít velmi jemně růžově zabarvený nebo lehce béžový odstín. Barevný lak naneste na celou délku nehtů.

V dalším kroku nalakujte podle šablony bílé špičky nehtů stejně jak jste zvyklá u běžné francouzské manikúry.

V tuto chvíli přichází na řadu zdobení. Velmi tenkým štětečkem namalujte tenoučkou linku na hranici mezi bílou a béžovou částí nehtu. Není nutné, abyste vedli linku po celé délce, ale můžete začít na jedné straně nehtu a dotáhnout ji jen zhruba do dvou třetin. Linka by se měla postupně ztenčovat do ztracena. Můžete zvolit prakticky jakoukoli barvu podle svých preferencí.

Na závěr aplikujte top coat.