Krása a módaMóda

Vyhlašujeme nejhezčí zimní doplňky pro ženy 60+. Nosíte je?

Vyhlašujeme nejhezčí zimní doplňky pro ženy 60+. Nosíte je?

Chcete-li vytvořit dokonalý outfit, měly by jeho součástí být i doplňky. Ty totiž outfit nejen krásně doplní, ale dodají mu i šmrnc a jedinečnost. Ukážeme vám, jaké doplňky se hodí pro ženy po šedesátce.

Pletená šála nebo pléd

V loňském roce byly v módě velké pletené šály nebo plédy připomínající deku. Do podobných kousků se rozhodně můžete zahalit i letos. Trendy jsou jednobarevné šály, ale i kostkované plédy. Kdo má rád třásně, může si pořídit pléd s třásněmi.

Venku už se poněkud oteplilo a vám je vedro? Přehoďte si dlouhou šálu jen tak kolem krku a nechte ji viset dolů přes prsa.

Černé kožené rukavice

Černé kožené rukavice jsou naprostým must have kouskem každého šatníku. Využijete je k jakémukoliv outfitu, snadno se kombinují a vypadají elegantně.

Speciální tip pro vás: Je vám v kožených rukavicích zima? Sáhněte po takových, které mají vlněnou podšívku.

Baret

Starším dámám rozhodně nebráníme v tom, aby nosily klasickou čepici (nikoliv kulich s bambulí), ale určitě se přimlouváme za vyzkoušení baretu. Baret je skvělým módním doplňkem a každému outfitu dodá šmrnc. Zvolit můžete baret kožený nebo baret se šťopkou nahoře (rádiovku). Pleteným baretům se raději vyhněte.

Speciální tip pro vás: Baret můžete nosit zešikma jako Francouzky, posunout ho výrazně do čela nebo ho posadit na hlavu a nechat z něj vykukovat ofinu.

Zimní kabelka

Patřičnou pozornost věnujte i výběru kabelky. Pro zimní období jsou vhodné především kabelky kožené, ale pokud chcete, můžete svou kabelku ozdobit kožešinkou nebo sáhnout po nějaké „kabelce zimní“. Podívejte se v obchodech po kabelkách prošívaných nebo huňatých.