Další

Vliv jména na život: Toto je 5 ženských jmen, která mají štěstí od narození

Vliv jména na život: Toto je 5 ženských jmen, která mají štěstí od narození

Naše jméno s námi jde po celý život, i když si ho sami nevolíme. Volba jména může být náročná, protože je potřeba zvážit různá hlediska. Jméno odráží energii člověka, předurčuje to, jak nás lidí vnímají, naši kariéru, lásku i to, zda nás bude provázet v životě štěstí. Zjistěte, zda se jmenujete správně?

Barbora

Nositelky jména Barbora patří k silně nezávislým a jsou pro své štěstí ochotné udělat cokoliv, což se jim v průběhu let také vrací. Vše dělají s rozmyslem a bez ukvapených závěrů. Svých cílů dosahují sice pomalu, ale promyšleně. I když je potká nepřízeň osudu, vždy z ní vyváznou se vztyčenou hllavou 

Eliška

Toto jméno své nositelky mají neuvěřitelně dobrou karmu a osud je automaticky předurčuje k tomu, aby byly milovány. Samy mají tendence pomáhat všem ve svém okolí. Jsou jemné a ženské. Jsou skvělými matkami i partnerkami.

Kateřina

Kateřiny se po štěstí nemusí dlouho ohlížet, protože jim samo přímo padá do klína. Samotný původ tohoto jména znamená čistotu a ctnost. Kateřiny mají pevný a ryzí charakter. Nedopouští se lží a podvodů. Jejich jméno jim do života přitahuje pouze pozitivní energii. Jsou nápomocné a zajímají se o problémy druhých. Jejich nápomocná a otevřená povaha jim do života přitahuje ty správné lidi také v milostné oblasti. 

Natálie

Ženy s tímto jménem patří k atraktivním a velmi schopným. Nejednomu muži zlomí srdce. Díky své píli a inteligenci se jim lepí štěstí na paty. Jsou soucitné a čestné. Vždy se postaví za svoji rodinu i své názory. 

Sára

Toto jméno je hebrejského původu a má velmi příznivou karmu. Sára patří k oblíbeným v kolektivu a daří se jí zejména v pracovní sféře. Své kariéře obětuje vše a štěstí jí také přeje. Velmi rychle se totiž dostane na vedoucí pozice, které ji zajistí nezávislost, po které touží. 

I když se v oblasti štěstí nemůžeme spoléhat pouze na naše jméno, jeho význam i síla určují naši životní cestu. A právě ženská jména jako Barbora, Eliška, Kateřina, Natalie i Sára mají úspěšný start vepsaný ve hvězdách již od samého počátku jejich života.