Další

Vadí vám samoobslužné pokladny v obchodech? Zkuste tyto tipy! 

Vadí vám samoobslužné pokladny v obchodech? Zkuste tyto tipy! 

Vadí vám samoobslužné pokladny v obchodech? Zkuste tento trik, kterým je, že se na tento druh pokladen jednoduše připravíte! Pokud je přesto nechcete využívat, máme pro vás několik tipů na to, jak samoobslužné pokladny jednoduše obejít. 

1. Informujte se

Chcete navštívit konkrétní obchod, ale ze samoobslužných pokladen vám jde mráz po zádech? Zjistěte si tedy, zda váš vyhlídnutý podnik nenabízí alternativy k těmto pokladnám, jako jsou tradiční pokladny, které obsluhují živí lidé. 

2. Nebojte se požádat o pomoc

Zaměstnanci obchodu jsou v něm, mimo jiné, proto, aby zákazníkům nabídli pomoc v případě potřeby. Nebojte se požádat zaměstnance o radu, jak samoobslužnou pokladnu použít. 

3. Nakupujte online

Pokud máte z pokladen, které musíte obsloužit sami, noční můry, sedněte si k počítači a objednejte si dovoz nákupu až domů. V dnešní době obchody nabízí online alternativy, díky kterým se můžete fyzické návštěvě obchodu se samoobslužnou pokladnou jednoduše vyhnout.

Žena a muž nakupující online.

4. Navštivte jiný obchod

Vadí vám samoobslužné pokladny v obchodech? Zkuste tento trik, kterým je, že takový obchod jednoduše nenavštívíte. Vyhledejte ve svém okolí jiný podnik, který nabízí živou obsluhu na kase. 

5. Překonejte svůj strach

Samoobslužné pokladny nejsou žádný bubák, který by vám ublížil. Zkuste přemoci svůj strach a postupně se s nimi učte pracovat. Navštivte obchod s těmito pokladnami s někým ze svých blízkých, kteří strach nemají, a poproste je o to, aby vás s nimi naučili pracovat. 

6. Podělte se o své obavy s rodinou a přáteli

Do obchodu nemusíte chodit sama. Pokud máte ze samoobslužných pokladen strach, požádejte svého partnera, starší děti nebo někoho ze svých přátel, aby s vámi obchod navštívili a pomohli vám pokladnou projít bez psychické újmy. 

Dvě nakupující ženy s taškami.

Vadí vám samoobslužné pokladny v obchodech? Zkuste tento trik, kterým je, že se s nimi naučíte pracovat, nebo je jednoduše používat nebudete. Dnešní moderní společnost nabízí online alternativy nákupů, můžete také vyhledat obchod s klasickými pokladnami, na kterých vás obslouží, nebo poprosit o asistenci při nákupu někoho ze svých blízkých.