KrásaKrása a módaRecenze

Tužka na oči, která se nerozmazává: 5 tipů na nejlepší produkty

Tužka na oči, která se nerozmazává: 5 tipů na nejlepší produkty

Najít tužku na oči, která je skutečně voděodolná a ani při náročnějším nošení se nerozmazává, není vůbec jednoduchý úkol. My pro vás dnes ale máme hned 5 tipů na tužky, s nimiž jsou spokojení téměř všichni, kteří je vyzkoušeli.

Voděodolná tužka na oči značky Yves Rocher

Francouzská značka Yves Rocher se zaměřuje na kosmetika, v jejímž složení najdete většinu přírodních složek. Navzdory tomu se ale v její nabídce najde tužka na oči, která se nerozmazává. 0,3 g vyjde na 299 korun, často však natrefíte na slevu.

Inside Eye od značky Catrice

S kajalovou tužkou na oči Inside Eye od značky Catrice je také spokojený v podstatě každý, kdo měl možnost ji vyzkoušet. Zákazníci nejčastěji vyzdvihují právě to, že tužka hezky drží, nerozmazává se ani neobtiskuje. Na druhou stranu zmiňují, že jim chybí výběr z více odstínů. Dostupný je totiž pouze jeden. Cena vás jistě příjemně potěší. 0,3 g balení vyjde jen na 75 korun.

Kajalová tužka na oči od značky Alverde Naturkosmetik

Černá kajalová tužka od značky Alverde je přírodní a za 0,3 g balení zaplatíte jen 60 korun. Patří tedy k tomu nejlevnějšímu, co v našem seznamu máme. Vybrat si můžete ze tří odstínů a zaručeně s ní budete spokojeni.

16H Matic Eyeliner od značky Dermacol

I v nabídce české značky Dermacol se najde tužka na oči, která se nerozmazává. Je k dostání ve čtyřech odstínech a za 0,3 g balení zaplatíte okolo 120 korun. Zákazníci ji milují a v souvislosti s ní nejčastěji zmiňují snadnou manipulaci.

Quikliner for Eyes od značky Clinique

Tužka na oči od značky Clinique uspokojí každého, kdo upřednostňuje luxusnější kousky. Pořídíte ji ve třech barvách a za 3 g balení zaplatíte téměř pět set korun. Je vhodná pro citlivé oči, vydrží celý den a zákazníci si cení také praktického aplikátoru.