Další

5 tipů na trendy vybavení ložnice pro rok 2023

5 tipů na trendy vybavení ložnice pro rok 2023

Vybavit si ložnici podle nejnovějších trendů je snad snem téměř každé ženy. Proto jsme se vám rozhodli přinést 5 praktických tipů , které by vaši ložnici mohly rozzářit k vaši spokojenosti, protože je důležité, abyste se cítily dobře zejména tam, kde jste doma.

Retro noční stolek

Určitě jste slyšely, že, retro se pomalu zase vrací do módy i co se vybavení domácnosti týče. Proto se zkuste zamyslet nad tím, že by vaše ložnice mohla mít taky nějaký ten retro kousek. Záleží však na tom, jestli by takový kousek zapadl do zbytku ložnice. Pokud ano, nebojte se do toho jít, a pořiďte si ho.

Koberec na nožky

Mít koberec u postele je nejen trendy, ale i praktické. Oceníte ho hlavně v zimních měsících, kdy vás bezpečně ochrání před studenou podlahou, což je to poslední, co by jste chtěly zažít hned po ránu. Navíc koberce jsou stále více populární, takže se nemusíte bát, že by to mohlo někomu připadat divné.

Postel z masivu

Masiv je v posledních letech jednoznačně nejoblíbenější materiál do ložnic. Předběhl tak módu kovových postelí, které jsou v současné době na ústupu. Proto se na to zkuste zaměřit, pokud se rozhodnete, že chcete jít s dobou.

Čelo postele jako dominanta ložnice

Čelo vaši postele je první, čeho si všimne každý, kdo do vaši ložnice vejde. Při výběru postele je tak důležité se zaměřit nejen na kvalitu postele samotné, ale i na její design. Pokud se vám podaří najít lože s nádherným čelem, mate napůl vyhráno.

Šatní skříň a úložný prostor

Až 90% českých ložnic nemá šatnu, takže při zařizování ložnice je nutné se zaměřit na to, aby v ní nechyběla kvalitní a dobře vypadající šatní skříň. Není nad to mít v ložnici bez šatny dostatek úložného prostoru. Navíc pokud bude skříň ladit ke zbytku vaši ložnice.