Krása a módaNehty

Trendy laky na nehty pro letošní léto: 8 barviček, mezi kterými si vyberete

Trendy laky na nehty pro letošní léto: 8 barviček, mezi kterými si vyberete

Léto se pomaličku blíží a možná se ho stejně jako my nemůžete dočkat. K létu patří osvěžující drinky, čas strávený u vody, zábava a samozřejmě také letní trendy. My se dnes společně podíváme na trendy laky na nehty, se kterými během letošního léta zabodujete.

Trendy laky na nehty pro letošní letní sezónu

Chcete se letos v létě blýsknout dokonalou manikúrou? Pak byste měli znát trendy laky na nehty a mít v malíčku odstíny, které letos pofrčí. Tohle jsou za nás ty NEJ:

  • Broskvová
  • Fialová
  • Růžová
  • Duhová
  • Červená
  • Bílá
  • Žlutá
  • Tyrkysová

Broskvová

Příjemně šťavnatá barva, která ve vás vyvolá vzpomínky na osvěžující broskvový drink. Něžná a zároveň neskutečně stylová!

Fialová

I fialovou barvu lze zařadit mezi letošní trendy laky na nehty. Na léto radíme volit spíše jemnější odstíny, třeba taková baby purple bude naprosto ideální.

Růžová

Růžová se na nehtech nosí po celý rok, léto tak nemůže být výjimkou. Krásná barva, kdy je jedno, jestli vsadíte na baby pink nebo pořádně zářivou neonově růžovou.

Duhová

Co by to bylo za trendy laky na nehty na léto, kdyby mezi nimi chyběla duhová? Nechte své drápky prokouknout ve všech barvách duhy. Bude jim to slušet!

Červená

Nebojte se během horkých letních měsíců nosit červenou. Žhavá a vášnivá barva se k tomuto ročnímu období krásně hodí, co myslíte?

Bílá

Bílá rozhodně není nuda a my ji s klidným svědomím řadíme mezi letní trendy laky na nehty. A proč? Jen si představte, v jakém bude kontrastu se sexy opálenou pokožkou!

Žlutá

Když se řekne léto, mnoho lidí si kromě drinků, vody a dovolené vybaví také žlutou. Ano, žlutá je barva, která k létu prostě patří. Tak proč by se nemohla objevovat i na vašich nehtech?

Tyrkysová

Posledním tipem na trendy laky na nehty je za nás určitě tyrkysová. I tohle je typická letní barva, kterou si umíme představit u moře i někde na zahradní párty.