Další

To nejlepší z Lidlu: 5 věcí, které se vyplatí 2024 koupit

To nejlepší z Lidlu: 5 věcí, které se vyplatí 2024 koupit

Jaké zboží z obchodu Lidl je nejlepší, není snadné určit, protože vše závisí na osobním vkusu a preferencích každého zákazníka. Přesto vám ale nabízíme přehled produktů, které se zdají být v tomto obchodě jedněmi z nejpopulárnějších. To nejlepší z Lidlu na vás čeká na následujících řádcích. 

1. Produkty značky Lidl

V Lidlu můžete najít kosmetiku značky Cien nebo například Eridanous, což je značka oblíbených potravin, které se vyznačují svou kvalitou a přijatelnými cenami. Lidl sází na konkrétní značky, se kterými mají lidé dobré zkušenosti a je schopen je nabízet za takovou sumu, která je pro zákazníky skutečně lákavá. 

2. Čerstvé potraviny 

Je obecně známo, že lidé v Lidlu nakupují velmi rádi, protože tam vždy najdou čerstvé potraviny. Ať už se jedná o ovoce, zeleninu, pečivo nebo masné produkty, můžete se vsadit, že si pochutnáte. Lidl se také vyznačuje prodejem sezónních produktů, takže se při nákupu potkáte s opravdu čerstvými produkty.

Zelenina v regálech obchodu.

3. Alkohol 

To nejlepší z Lidlu zahrnuje také alkoholické nápoje. Lidl nabízí velký výběr druhů vín a jiných alkoholických nápojů za rozumné ceny, které jsou často ještě více snižovány v rámci nejrůznějších slevových akcí. 

4. Tematické akce

Tento obchod nabízí svým zákazníkům každý týden jiné téma akcí, které se vyznačují nabídkou produktů zaměřených například na mořské plody, typické americké potraviny, nebo třeba retro produkty. Každý týden se tak můžete těšit na novinky, které pro vás Lidl připraví.

5. Drogerie

Ano, i Lidl, který se tolik zaměřuje na čerstvost potravin, nabízí prodej kosmetiky a drogistické produkty, u kterých silně konkuruje svými cenami jiným prodejnám. Ať už si potřebujete koupit krém, deodorant, šampon, sprchový gel nebo prací prášek, v Lidlu to najdete. A navíc za velmi výhodné ceny.

Produkty pro úklid a praní.

To nejlepší z Lidlu je čerstvé, kvalitní a často se jedná o zboží, které nenajdete v jiných obchodech. Lidl se těší také provozem e-shopu, ve kterém si můžete koupit mimo výše uvedených věcí také oblečení, módní doplňky nebo spotřebiče do kuchyně či nářadí. Jednoduše stojí za to tento obchod navštívit.