Krása a módaMóda

Tipy pro baculky: TOP 5 rad při výběru outfitu v roce 2024

Tipy pro baculky: TOP 5 rad při výběru outfitu v roce 2024

Když vám někdo řekne, že jste baculkou, není se za co stydět. Jakmile totiž budete znát nejlepší tipy na perfektní outfity pro baculky, budete vždy svá kila nosit hrdě a s nosem nahoru. Věřte tomu, že jste krásná, protože my víme, že krásná jste a užijte si naše rady, které vaši osobnost ještě více zvýrazní. Tak konečně pojďme na to!

Jaká uvnitř, taková na povrchu

Než začneme s několika tipy ohledně nejlepších outfitů pro baculky, je potřeba ujasnit si to nejdůležitější ze všeho a tím je, že svá kila navíc musíte hrdě nosit a nestydět se za ně.

Jakmile se totiž budete cítit uvnitř sebe skvěle, bude to stejné pozorovatelné i z pohledu vašeho okolí a bude vám slušet jakýkoliv outfit, který si oblečete. To nám tedy věřte!

Střih kalhot? Rozhodně flared!

Střih do zvonu sluší nejvíce právě baculkám, protože dokáže skvěle opticky zeštíhlit i prodloužit vaši postavu, a proto neváhejte a pořiďte si v tzv. flared střihu kalhoty, džíny i oblíbené legíny!

Držte se tlumených odstínů spodního oblečení

Toto pravidlo platí pouze u spodních kousků, protože topy můžete nosit jakékoliv barvy od žluté po oranžovou.

Pouze tmavé odstíny kalhot, kraťas a sukní dokážou lichotivým způsobem ukázat vaše sexy křivky, zatímco vy si budete užívat komplimenty od lidí okolo vás.

Blejzr jako nutnost

Každá baculka by měla být ve svém šatníku basic oversized sako, které se dá libovolně kombinovat s jakýmkoliv dalším kouskem oblečení. Blejzr se perfektně hodí nejen ke kalhotám, nýbrž také k džínám, sukním nebo letním šortkám!

Jak nosit dámské sako?

Asymetrický střih vám bude lichotit

Jakmile budete v obchodě s oblečením, hledejte asymetricky střižené kousky oblečení. Může to být tričko nebo například šaty, avšak důležité je, aby byla přední část kratší než zadní část, která by měla být delší. Takový střih bude lichotit vaší postavě a vykouzlí vám hezké křivky.