CelebrityKrása a móda

Slavné ženy kterým je 50, ale vypadají na 30! Vděčí za to jídelníčku, tanci i plavání

Slavné ženy kterým je 50, ale vypadají na 30! Vděčí za to jídelníčku, tanci i plavání

Jak se říká, čas neustále plyne a nejvíce je to vidět na dětech. Na kom to ale vidět rozhodně není jsou následující slavné ženy, kterým byste hádali věk o minimálně 20 let méně.

Zdravý životní styl

Většinou na ulici zvládnete roztřídit lidi do skupin podle přibližného věku. Někdy bývá hádanka ulehčená zkrášlovacími prostředky jako je botox či plastická operace, která se nezdaří. V následujících případech je ale mladistvý vzhled čistě přírodní. Ale ani kvalitní genetická výbava není vše. Za výsledkem jemné pleti s minimem vrásek stojí tvrdá dřina a odpírání si. 

Známé ženy ze zahraničí

Od časů Titanicu uběhlo více než 25 let a přitom jediné, co se na filmové Rose změnilo, je její proměna dívky v ženu. Kate Winslet pomáhá k její nádherné postavě tanec, kterému se dlouhodobě věnuje. Jennifer Aniston si oblíbila low-impact workout, které nezatěžuje klouby, ale zvýší tepovou frekvenci potřebnou k odbourávání tuků. Patří sem Jóga, nebo také plavání, které je i výborným sportem pro protažení i běžně nepoužívaných svalů.

Další z výčtu dokonale vypadajících žen je Jennifer Lopez, která je důkazem, že jídlo a zdravý životní styl je základem úspěchu. Při sestavování jídelníčku zůstala věrná její rodinné tradici a proto se na jejím talíři objeví tradiční Střední Ameriky jako je rýže, luštěniny nebo také méně známá quinoa. Kromě jídla je také důležitý pitný režim a naopak naprostá abstinence alkoholu.

Halle Berry na to musela jít jinak než Jennifer Lopez. Od mládí si musí hlídat stravu kvůli diagnostikované cukrovce a proto musí i věnovat další úsilí, co se týče fyzické aktivity. Má dokonce osobního trenéra, se kterým se pravidelně schází několikrát denně.

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz