Krása a módaMóda

Rozdíl mezi Tommy Hilfiger a Tommy Jeans

Rozdíl mezi Tommy Hilfiger a Tommy Jeans

Značky Tommy Hilfiger a Tommy Jeans jsou velmi známé, mají podobné jméno i vizuál, a pokud nejste s jejich pozadím obeznámeni víc dopodrobna, jistě vám vrtá hlavou, jaký je mezi nimi rozdíl. Pokud vás zajímá, zda se jedná o dvě samostatné značky, nebo mezi nimi existuje spojení, čtěte dál a vše se dozvíte v následujícím textu.

Rozdíl mezi Tommy Hilfiger a Tommy Jeans

Značky Tommy Hilfiger a Tommy Jeans toho mají společného víc, než byste si mysleli. Obě totiž spadají pod stejnou značku Tommy Hilfiger. Jinými slovy značka Tommy Jeans je součást či odnož „základní“ značky Tommy Hilfiger.

Proč a jaký rozdíl mezi Tommy Hilfiger a Tommy Jeans existuje: Značka Tommy Hilfiger patří mezi jednu z dražších značek, které v nákupních centrech nebo e-shopech najdete. Sice to není značka, která by prodávala trička za desetitisíce, stále je ale pro mnohé nedosažitelná.

Různé ceny

A proto značka Tommy Hilfiger přišla s levnější odnoží, kterou si může dovolit podstatně širší spektrum zákazníků. Jestliže totiž značka Tommy Hilfiger cílí na dobře zajištěnou klientelu, má jen malý okruh potenciálních zákazníků.

Některé velmi exkluzivní značky například nejsou mezi lidmi téměř známé, jelikož jejich produkty jsou pro běžné zákazníky příliš nedosažitelné. Tento extrémní scénář sice není případem značky Tommy Hilfiger, mladší sestřička Tommy Jeans však umožňuje rozšíření povědomí o značce napříč celým zákaznickým spektrem.

Kromě toho také Tommy Jeans cílí na mladší zákazníky. Cílovou skupinou Tommy Hilfiger jsou zejména lidé ve středním věku, zatímco značka Tommy Jeans je značně více zacílena i na dospívající a mladé dospělé.

Závěrem

S rozmachem různých outletů jako je internetový obchod Lounge by Zalando nebo i kamenných outletů, které se svým vzhledem blíží klasickému nákupnímu centru jako to známe například z Fashion Areny, se rozdíl mezi oběma značkami poněkud stírá. Produkty Tommy Hilfiger lze v dnešní době sehnat za podstatně nižší ceny, než za jaké se v běžných prodejnách prodávají výrobky značky Tommy Jeans.