Krása a módaPleť

Přirozené líčení: Nejlepší návod ve 4 krocích

Přirozené líčení: Nejlepší návod ve 4 krocích

Neustále měnící se trendy ve světě make-upu vám mohou dát podnět k tomu, abyste pro tentokrát dali prostor přirozenému líčení vašeho obličeje. Zároveň vás také čekají letní dny plné výletů, a proto se vám bude hodit mít po ruce naše tipy, až se vám nebude chtít chodit po horách s příliš těžkým make-upem. V tomto článku se dozvíte, jak dosáhnout toho nejlepšího přirozeného líčení a zaručeně si tento styl zamilujete!

Přirozené líčení neznamená být nenalíčená

Ze všeho nejdříve je důležité si uvědomit, že přirozené líčení neznamená vyjít ven bez make-upu. Díky přirozenému líčení se však budete cítit a vypadat tak dobře, jako kdybyste make-up nepotřebovali vůbec!

Tento styl líčení podtrhne vaši krásu a výrazné rysy obličeje, zároveň však dokáže také šikovně a chytře zakrýt nedostatky, mezi které mohou patřit kruhy pod očima, akné nebo pigmentové skvrny.

Návod na nejlepší přirozené líčení

Co budete potřebovat?

  • make-up nebo bb cream – cílem přirozeného líčení je mít bezchybnou lesknoucí se pleť bez zbytečného nánosu nepřirozeného make-upu a matného vzhledu
  • stíny na obočí – vypadají přirozeněji než tužka a v případě že máte husté obočí, použijte gel na obočí (může být i bezbarvý)
  • bezbarvý lesk na rty
  • oční stíny v tónu vaší pleti
  • řasenka

Nyní si krok po kroku přečtěte následující návod a začněte s přirozeným líčením ještě dnes!

  1. Naneste na obličej svůj běžný denní krém a poté buď velmi lehký make-up nebo bb cream. V létě využijte toho, že si můžete koupit bb cream s UV ochranným faktorem.
  2. Doplňte mezery v obočí pomocí stínu na obočí nebo chloupky pouze zvýrazněte díky použití bezbarvého gelu.
  3. Pokud neplánujete nosit sluneční brýle, můžete vaše oči jemně zvýraznit pomocí stínu v barvě vaší pleti nebo jemné řasenky.
  4. V posledním kroku nezapomeňte na své rty! Díky bezbarvému lesku budou vyživené a k nakousnutí.