Krása a módaMóda

Podzimní outfit do školy: 3 TOP svrchní kousky oblečení

Podzimní outfit do školy: 3 TOP svrchní kousky oblečení

Léto uteklo jako voda a za rohem na nás čeká podzim, který s sebou přinese chladnější počasí a také sychravá rána, a proto pomalu začínáme přemýšlet nad nejlepším podzimním outfitem do školy i na ven. Jaké oblečení si tedy vybrat, aby splnilo svou funkci a zároveň abyste se v něm nestyděli vyrazit ze školy rovnou na schůzku s přáteli nebo na podzimní rande? Máme pár nejlepších tipů na svrchní podzimní kousky, které pozvednout každý váš outfit!

Podzimní kabátek skvěle doplní každý outfit

Ať už na podzim preferujete nošení sukní nebo kalhot, tak kabátek patří mezi kousky, které ve svém šatníku prostě musíte mít. Kabátek je vhodný na jakoukoliv příležitost, a proto se hodí i do školy nebo do divadla, kdy jej nezapomeňte doplnit silonkami a elegantní sukní.

Zamiřte do obchodu a vyberte si mezi barvami kabátků tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Nebojte se také letos trochu experimentovat a vybrat si výraznější pastelovou barvu, obzvláště pokud nosíte stále černé nebo šedé oblečení.

Trendy rolák v barvě podzimu

Ano, roláky jsou opět v módě a my tleskáme, protože nám zaručí krk v teple i během podzimních dnů při cestě do školy nebo ze školy bez nutnosti používat šátek.

Zvolte na podzim rolák z lehkého a prodyšného materiálu, hrubší a teplejší kousky si nechte na chladnou zimu. Mezi barvami se inspirujte zbarvením podzimního listí a oblečte si hnědý, tmavě oranžový nebo vínový rolák.

Cardigan zahřeje i během dlouhých hodin ve škole

V čem se budete cítit jako doma a zároveň při tom poslouchat přednášku ve škole? V cardiganu!

Cardigan je trendy delší svetr, který však nemá žádné knoflíky ani sponky a ve střední linii vašeho těla je volně rozdělen na dvě části, tudíž může volně splývat na vašem těle. Nejlépe rozevlátý a teplý cardigan doplníte přiléhavými kousky, zvolte proto tričko nebo pohodlné džíny vhodné do školy.