Další

Podváděl mě s nejlepší kamarádkou: Jak se s tím vyrovnat?

Podváděl mě s nejlepší kamarádkou: Jak se s tím vyrovnat?

Bohužel téměř každá druhá žena zažila ve svém životě zradu od svého partnera v podobě nevěry. Samotná situace je už takto velmi psychicky náročná, protože vás zranil velmi blízký člověk. Jak se ale zachovat, pokud si partner zvolí za milenku vaši nejlepší kamarádku? Jak se s touto situací vyrovnat? To vám poradíme v dnešním článku.

Promluvte si

Ačkoli jste zraněná a máte vztek, pokuste se, promluvit si v klidu se svým partnerem. Pokud nemáte doma notorického nevěrníka, jistě ho k tomuto činu něco dovedlo. Možná je dlouhodobě nespokojený ve vašem vztahu, možná mu něco doma chybělo. Bohužel ne vždy musí být vina pouze na jedné straně a mnohdy se lidé uchýlí k nevěře právě z důvodu, že jim doma něco schází.

Zvažte, zda ve vztahu setrvat

Nejspíš se budete muset zamyslet nad tím, zda jste ve vztahu kromě této situace spokojená a zda vám stojí za to, bojovat o něj. Je vám asi již teď jasné, že překonání nebude snadné. Otázkou je, zda budete schopna, oprostit se od této skutečnosti. Nemůžete se k tomu totiž neustále vracet a žít minulostí.

Věnujte se sama sobě a promluvte si s někým

Pokuste se, věnovat si dostatek času na zpracování této události a zaměřte se na sebe. Choďte do přírody, meditujte, cvičte, dělejte věci, které vás baví a naplňují. Uleví vám od stresu a pomůžou vaší psychice.
Zároveň se nebojte, říct si o pomoc a vypovídat se. Ať už u odborníka, rodiny, nebo jiné dobré kamarádky.

Jak situaci vyřešit s kamarádkou

Samozřejmě záleží jen a pouze na vás, zda se budete se svou kamarádkou dále v kontaktu či ne. Bylo by však jistě vhodné, zeptat se i jí, co jí k jejímu činu vedlo a proč si vybrala zrovna vašeho partnera. Pak je na vašem uvážení, zda vám bude kamarádka chybět, nebo toto neupřímné přátelství raději opustíte.