Krása a móda

Plastiky a botoxy, které se moc nepovedly. Lituje Meg Ryan i Donatella Versace

Plastiky a botoxy, které se moc nepovedly. Lituje Meg Ryan i Donatella Versace

Nespokojenost se svým vzhledem může vést k rozhodnutí úpravy částí obličeje, nebo těla. Někdo touží po plnějších rtech, rovném nosu, výraznějších lícních kostí, nebo objemnějších ňadrech. Kromě zákroků, kdy je potřeba chirurgického zákroku v podobě plastické operace, je oblíbenou omůckou botox, který vyplňuje vybranou část kůže, či rtů a kůži roztáhne a celkově přidá na oběmu. Používá se k vyhlazení vrásek nebo se aplikuje do rtů, aby byly opticky větší. 

Jehlou si ho řada lidí nechá vstříkávat pod kůži. Výsledek ale není zaručený. Na pár měsíců nebo let je výsledek líbivý, ale protože se nejedná o biologicky vytvořenou látku, není schopná se přizpůsobit stárnutí pokožky a proto je výsledek po pár letech tristní. Podobný výsledek měly zásahy do těla i u následujících žen.

Meg Ryan

Pamatujete si jemnou, krásnou lékařku, která se zamilovala do anděla, který se pro ni vzdal nesmrtelnosti, ale osud jim společný život nedopřál? Od doby, kdy Meg Ryan natočila s Nicolasem Caigem natočila Město andělů uteklo řadu let a v neprospěch herečky přibylo i pár plastik. Pokud vás někdo neupozorní, nynější Meg nepoznáte.

Donatella Versace

Další obětí nevyvedených plastik je za svých dob populární návrhářka. Honba za dokonalostí jí zaručila možná tvář bez vrásek, zato vyretušování v kombinaci s jejím věkem a příliš hubené postavě působí hrůzostrašně. Kdekoho by napadlo, že se jedná o transvestitu.

Loretta Swit

M.A.S.H a kráska Margaret. To platilo v sedmdesátých letech. Nyní se již 80 letá herečka může pyšnit maximálně nepřirozeně velkými rty a řadou nevydařených zákroků v obličeji, kam nejspíše patří i úprava brady. Make up v tomto případě nezdar z plastik nezachrání.

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz