KrásaKrása a móda

Nekvalitní produkty z dm: 3 výrobky, které nesplňují to, co slibují

Nekvalitní produkty z dm: 3 výrobky, které nesplňují to, co slibují

Znáte ten pocit, když jdete ve svém volném čase do drogerie a nejste si jisté, zda daný produkt je kvalitní a splní vše co slibuje? Sice není v našich rukách, abychom vám sepsali každý nekvalitní produkt, ale vybrali jsme pro vás 3 nekvalitní výrobky, které nestojí za koupi.

Deodorant roll-on Invisible – Alverde Naturkosmetik

Jedná se o produkt, který se charakterizuje 48 hodinovou ochrannou proti nepříjemným tělesným pachům. Obsahuje extrakt ženšenu z kontrolovaného ekologického pěstování. Je bez přídavku hliníkových solí. Nezanechává žádné bílé nebo žluté zbytky na černém a bílém oblečení. I když má veganské složení s glycerinem a extraktem z magnólie, tak nedělá to, co by měl. Jeho velmi silné vůně, nevoní většině zákazníkům, a navíc neochrání vaši pokožku před pachy. Produkt, který má hezké balení, super složení, ale účinek nulový.

Tužidlo na vlnité vlasy – Balea

Obsahuje účinné složení s pečujícím vitamínem B5, které poskytuje vlasům trvalý tvar a neuvěřitelný lesk po celý den. Neslepuje a má UV filtr. Dokonce jde o veganský výrobek. Takto by mělo znít tužidlo po kterým každý sáhne, ale opak je pravdou. Nejenže tužidlo zanechá na oblečení skvrny, které po vyprání se pouze zvýrazní. Také velice slepují vlasy, takže nejdou ani upravit, natož tak učesat. A o krásných, pevných loknách si můžete nechat pouze zdát.

Matná tekutá rtěnka Hyaluron Hysteria – Dermacol

Tato rtěnka má vyhlazovat, vyplňovat a obzvláště hydratovat. Její výdrž by měla dosahovat až 12 hodin. Obsahuje praktický aplikátor, který zajistí rychlé, snadné a přesné vykreslení rtů. To je jediné pozitivum této rtěnky. Celkově nevydrží takto dlouhou dobu. Hned po pití či jídle je pryč a musíte ji nanášet během dne několikrát.

Shrnutí

V článku zmiňujeme 3 produkty, které jsou svým účinkem nekvalitní, i když mají složení více než dobré. Většina z nich neplní to, co by měly. Tužidlo zanechává vlasy lepivé, rtěnka není dlouhotrvající a deodorant je pouze na okrasu. O jaké produkty se jedná:

  • Deodorant roll-on Invisible – Alverde Naturkosmetik
  • Tužidlo na vlnité vlasy – Balea
  • Matná tekutá rtěnka Hyaluron Hysteria – Dermacol