Další

Nejvíce ukecená znamení: Která znamení pusu nezastaví?

Nejvíce ukecená znamení: Která znamení pusu nezastaví?

Existuje několik znamení zvěrokruhu, která pusu nezavřou, jak je den dlouhý. Mluví zkrátka od rána do večera. Víte, jaká znamení patří k těm nejukecanějším? Jsou to Blíženci, Lvi nebo Střelci.

Blíženci (22. květen. až 21. červen.)

Blíženci jsou velmi komunikativní. Rádi hovoří, rádi si s druhými lidmi vyměňují názory. Velkou výhodu mají Blíženci v tom, že je baví naslouchat názorům druhých lidí. Ze všeho nejraději pak vedou vzrušené debaty o něčem, co je zajímá. Pyšní se širokým okruhem zájmů, takže toho hodně vědí a stále tak mají o čem mluvit.

Blíženci mají i skvělý smysl pro humor, jsou pohotoví a vždy je napadne, co odpovědět. Nemají problém vyprávět vtipy nebo jinak bavit druhé lidi po dlouhé hodiny. V kolektivu jsou proto velmi oblíbení.

Lev (23. červenec. až 22. srpen.)

Lev je vládce, je předurčen k vůdcovství a vedení druhých. Z toho důvodu je tedy nejen často vidět, ale také slyšet. Stojí v centu pozornosti a ostatní mu naslouchají. Je to přirozený vůdce, sebevědomý, umí jednat s lidmi.

Lidé narození ve znamení lva mají dobré komunikační schopnosti. Umí vyjednávat i prezentovat a sdílet své názory. Často se tak mohou uplatnit jako mluvčí, herci či hudebníci.

Střelec (23. listopad až 21. prosinec)

Pro Střelce je důležitá svoboda a dobrodružství. Lidé narození v tomto znamení jsou společenští a upovídaní. Jsou také hodně upřímní, což může občas způsobovat problémy. Jejich okolí může jejich upřímnost a přímočarost vnímat jako netaktnost. Střelci si však nemohou pomoci a za každou cenu musí říct pravdu. Ostatním tak nezbývá nic jiného, než se s tím smířit.

Střelci zároveň rádi filozofují. Jakmile je něco zaujme, drží se toho a dokážou o tom mluvit hodiny a hodiny.