Další

Nejvíc sexy známí svalovci: Jason Momoa nebo Giacomo Cavalli, kdo má lepší formu?

Nejvíc sexy známí svalovci: Jason Momoa nebo Giacomo Cavalli, kdo má lepší formu?

Svaly a s nimi spojená vyrýsovaná postava, která lahodí oku nejedné ženy. Léto i přímo vybízí pány k předvedení své fyzičky. Laici možná vidí krásnou postavu jako by ji vytesal Bůh, ale pravdou je, že to rozhodně není zadarmo.

Spousta dřiny, ale přírodně

Správná strava omezující to dobré nezdravé a spousty měsíců práce. Pokud se jedná o koníček, je dosáhnutí vysněné postavy rozhodně snazší, ale i ti nejzapálenější na sobě musí neustále pracovat a posouvat své hranice, aby dosáhli progresu. Snazší cestou je použití anabolických steroidů, které zvýší objem svalové hmoty a je rychlejší její vypracpvání. Následující krasavci jsou ale čistě přírodní.

Khal Drogo, Aquaman, Jason Momoa. Říká vám to něco? Je to jeden a ten samý člověk. Dnes již známý herec se snědou kůží, dlouhými vlasy a tetováním. Do hledáčku fanoušků vstoupil před pár lety za pomoci role v seriálu Hra o trůny, kde hrál většinou oblečen do půl těla, což fanynkám jistě nevadilo.

Co takový Cristiano Ronaldo? Jeden z nejznámějších fotbalistů světa na sobě pracuje, aby podával nejlepší výkony a výsledkem je jeho vypracované tělo.

Lewis Hemilton – ano, výborný pilot formule se pyšní pekáčem buchet, který skrývá pod kombinézou. A abychom nezapomněli na české pány, Ben Cristovao může vesele konkurovat Ronaldovi.

Jeden Ital a tolik ohlasu

Možná si ihned nevybavíte o kom je řeč, nicméně si ho okamžitě zamilujete. Italský andílek s černými kudrnatými vlasy je velmi úspěšný model představující kolekce módních návrhářů z celého světa. Jeho jméno je Giacomo Cavalli. Určitě nebudete litovat jeho vyhledání přes internet. Rocky Balboa to započal a na Giacoma to dokonale sedí. Opravdu italský hřebec.

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz