Další

Největší jedlíci podle jména: patříte mezi tato 3?

Největší jedlíci podle jména: patříte mezi tato 3?

Jídlo je důležitou součástí našeho života, nemělo by ale být tím hlavním. Někteří lidé mají sklony k dobrému jídlu větší, než jiní. A nemůže za to pouze genetika, ale také to, jaké jméno vám rodiče zvolí. Největší jedlíci podle jména jsou vypsáni níže. Může jít o osoby, které se vyloženě přejídají, stejně tak ale o ty, kteří rádi zkouší něco nového.

Kazimír

Toto jméno není v České republice příliš oblíbené. Jsou to největší jedlíci podle jména. I když se nejedná o osobu, která by mohla vládnou jako rétorik, diplomacie je mu vlastní. Má sklon k bohémství, alkoholu i přejídání. Zkrátka si rád užívá života a je to na něm znát. Rozhodně vedle něj jen tak někdo nevydrží, ledaže by měl dostatek sil pracovat za oba. Hodí se pro všechna znamení kromě:

  • Rak,
  • Panna.

Boleslav

Boleslav zkrátka miluje život a všechny požitky, které přináší. Je to gurmán, který když narazí na něco opravdu dobrého, dopřeje si toho plnými doušky. Navíc má také sklon k obezitě, což může být předzvěstí mnohých zdravotních potížích. Je to velmi dobrý kamarád, o to horší je to ale partner. Všechno si rád užívá ve velkém, což jeho partner obvykle není ochoten tolerovat. Narozen v Rybách může být úžasný filosof. V těchto znameních se ale spíše nehodí:

  • Lev.

Daniel

Nositelé tohoto jména se rádi učí novým věcem a rádi poznávají. A často přímo svým jazykem. Jsou to gurmáni, kteří kam přijdou, tam musí ochutnávat místní kuchyni. Také rádi vaří a zkouší neznámé pokrmy. V jídle se nebojí experimentovat. Aby se cítil co nejlépe, potřebuje Daniel citovou stabilitu. Pokud ji nemá, působí velmi nervózně. I on je náročným partnerem, protože vyžaduje od své rodiny, že se mu ve všem důležitém podřídí. Je vhodný pro všechna znamení kromě:

  • Blíženci.

Počet osob

Kolik osob v České republice má jedno z hamižných jmen?

JménoPočet osob
Kazimír213
Boleslav671
Daniel60 935