Krása a módaMóda

Nejlepší zimní bundy pro seniorky: 3 stylové, co zahřejí

Nejlepší zimní bundy pro seniorky: 3 stylové, co zahřejí

Správná zimní bunda vás dokáže ochránit před zimou, větrem, deštěm i sněhem. Zároveň hezky vypadá, má moderní design a v obchodě za ni nenecháte celou výplatu nebo důchod. Poradíme vám, jak vybrat tu pravou.

Vlastnosti ideální zimní bundy

V první řadě se zaměřte na to, aby zimní bunda byla opravdu funkční. Vhodné je, aby byla nepromokavá (bude stačit vodní sloupec 5 000 mm) a větruvzdorná. Měla by také mít kapuci a být dostatečně dlouhá. My rozhodně doporučujeme prodlouženou délku, aby vám netáhlo na záda.

Vůbec nejteplejší bývají péřové zimní bundy, ale sáhnout samozřejmě můžete i po syntetické výplni, která je levnější.

Zimní bunda ze sportovního obchodu

Moc hezkou bundu můžete pořídit i ve sportovním obchodu. Zajděte se podívat například do Decathlonu na Dámskou hřejivou lyžařskou bundu 500. Bunda je prodloužená, nepromokavá, uvnitř najdete vatovou výplň. K dostání je v inkoustově modré nebo světle šedé barvě.

Zimní bunda Orsay

Až budete v obchodním centru, zajděte do obchodu Orsay. Seženete tu elegantní módu, která je pro starší dámy více než vhodná. K dostání je tu například dámská zimní prošívaná bunda s páskem ORSAY, ve které krásně vynikne ženská silueta.

Zimní bunda WOOX

Spolehnout se můžete i na českou značku Woox, která nabízí zimní bundy a kabáty s membránou v nejrůznějších designech a barvách. Pro starší dámy doporučujeme například Bundu Sonju Black Beauty.