Krása a módaPleť

Nejlepší krycí korektory na pleť: Znáte tyto 3 produkty?

Nejlepší krycí korektory na pleť: Znáte tyto 3 produkty?

Hledání ideálního krycího korektoru může být pro mnoho žen pořádnou výzvou. Zakrytí nedokonalostí a vytvoření sjednocené krásné pleti totiž není snadný úkol, obzvláště pokud máte pleť zralejší nebo se na ní vytvářejí první vrásky. Toužíte po efektivním produktu? Inspirujte se s námi! S těmito 3 krycími korektory máte možnost dosáhnout bezchybného vzhledu – podívejte se na produkty, které vynikají svou schopností zakrýt nedokonalosti a poskytnout přirozený vzhled.

#1 Maybelline Instant Anti Age Eraser – tekutý korektor s houbičkovým aplikátorem

V posledních měsících jste tento korektor mohli vidět na mnoha profilech na sociálních sítích. Aktuálně jde totiž o jeden z nejoblíbenějších produktů pro zakrytí nedokonalostí a získání svěžího a zářivého vzhledu. Tekutý korektor Maybelline Age Eraser účinně zakrývá kruhy pod očima a viditelně rozjasňuje oční okolí. Díky houbičkovému aplikátoru se snadno nanáší a nezašpiníte si u toho ani ruce. Navíc je korektor dostupný v celé škále odstínů, čímž vyhoví potřebám jemné i plnější pleti. 

Korektor vybírejte podle toho, jakého efektu s ním chcete docílit
Korektor vybírejte podle toho, jakého efektu s ním chcete docílit

#2 NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop – klasický tekutý korektor s pěnovým aplikátorem

Jestliže preferujete klasický pěnový aplikátor tvarovaný do špičky a nechcete za korektor utratit více než 300 Kč, pak pro vás může být vhodnou volbou produkt od značky NYX. Příznivkyně ekologického přístupu jistě potěší, že se jedná o veganský produkt. Korektor NYX Professional Makeup dokáže zakrýt nedostatky, ale také zvýraznit přednosti a přirozené rysy obličeje. Se špetkou kreativity umí též rozjasnit pleť. A protože je vysoce pigmentovaný, výborně zakryje pupínky i veškeré další nedokonalosti. 

#3 Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer – korektor pro náročné uživatelky

Pro náročné uživatelky jsme vybrali korektor Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer, který se vyznačuje perfektními vlastnostmi. Jednak nabízí střední až vysoké krytí, čímž potěší zejména majitelky problematické pleti, ale zároveň disponuje až 24hodinovou výdrží. Snadno tak odolá vodě, potu i rozmazání od oblečení, přitom se bude stále vyznačovat přirozeně vypadajícím výsledkem. A jistě vás potěší také výběrem odstínů, díky čemuž se hodí pro všechny barvy pleti.

Na nejlepší krycí korektory narazíte například v drogerii Sephora nebo Douglas
Na nejlepší krycí korektory narazíte například v drogerii Sephora nebo Douglas