Krása a módaPleť

Nejlepší bronzer z drogerie: 4+ tipy na skvělé produkty

Nejlepší bronzer z drogerie: 4+ tipy na skvělé produkty

Bronzer je produkt, jehož obliba zatím není taková jako u jiných kosmetických výrobků. Postupně si ale dobývá místo v našich toaletních taštičkách. Dokáže dodat pleti nádech lehkého opálení, a proto je skvělý zejména na léto.

Donedávna ještě nebylo téměř možné najít skvělý bronzer v regálech drogérie. Dnes je naštěstí už situace o mnoho lepší. Jelikož skvělé bronzery vyrábí i značky, které najdete v běžných drogeriích i za velmi příznivé ceny. Jaký je ten nejlepší bronzer z drogérie? Připravili jsme si pro vás 4+ tipy na skvělé produkty.

Natural bronzer od značky Rimmel

Prvním z favoritů je Natural bronzer od značky Rimmel. 100 gramů vás bude stát 757 korun. Krásný je zejména odstín Sand Bronz, dostupné jsou ale hned tři, a proto si každý vybere ten svůj. Skvělým produktem od značky Rimmel je rovněž Radiance Brick, bronzující rozjasňující pudr, který v sobě kloubí vlastnosti bronzeru a rozjasňovače.

Sun Glow od značky Catrice

Druhým tipem je Sun Glow od značky Catrice. Je dostupný ve 2 odstínech a za 100 gramů zaplatíte 1147 korun. Tento bronzující pudr je skvělý zejména díky své voděodolnosti. Nejenže tedy dodá vaší pleti lehký letní nádech, ale také vám zaručí, že je zůstane krásný celý den.

Bronze To Paradise od značky L´Oréal Paris

Bronzer od značky. L´Oréal Paris. Je dostupný přinejmenším ve 2 odstínech. Najdete jej téměř v každé drogérii za 100 gramů zaplatíte 3233,- korun. Pleti dodá lehce opálený nádech, zdokonaluje a sjednocuje její tón, je vhodný na pleť i na pokožku a celých 91% ingrediencí je přírodního původu.

Reloaded Bronzer od značky Makeup Revolution

Pokud se bavíme o dekorativní kosmetice z drogerie, nelze opomenout značku Makeup Revolution. Její produkty jsou legendární a stojí jen pár korun. Za 100 gramů bronzeru Reloaded zaplatíte pouhých 626 korun. A to je bezesporu výborná cena. Tento produkt se navíc těší velmi příznivému zákaznickému hodnocení. Jo a jde tedy patrně o ten vůbec nejlepší bronzer z drogérie.