DalšíKrása a móda

Nejlepší a nejstylovější fény 2023: Obdarujte se na Vánoce!

Nejlepší a nejstylovější fény 2023: Obdarujte se na Vánoce!

Každá moderní žena si hýčká své vlasy. Upravené a pěkně vyfoukané kadeře přitáhnou pohledy kolemjdoucích. Fény jsou důležitým výrobkem, který pomáhá ženám k tvorbě krásného účesu. Existují různé druhy fénů. Záleží, pro koho je určen, zda bude ozdobou v koupelně, nebo bude součástí v penzionu nebo si ho ženy budou brát s sebou na cesty. Ráda byste udělala mamince, dceři nebo sestře radost k Vánocům? Zde naleznete konkrétní tipy.

Rowenta CV888LFO Karl Lagerfeld

Fén tohoto typu má vysoký příkon 2200 W. Silný AC motor dokáže vaše vlasy vysušit velmi rychle, a proto je šetrný k vašim vlasům. Můžete použít různorodé nástavce pro vytvoření požadovaného stylingu. 6mm koncentrátor pro rovný styling, 9mm koncentrátor pro nadýchaný styling a difuzér pro objem a výrazné vlny. Zvolit si můžete ze tří teplotních stupňů a ze dvou rychlostí. Funkce studeného vzduchu zajistí fixaci účesu.

Cena se pohybuje přibližně v rozmezí 1 182 – 1600 Kč.

Remington Proluxe AC9140

S použitím tohoto fénu budou vaše vlasy vypadat hladce a zdravě. Zároveň bude váš účes zafixován. Příkon má 2400 W, tři teplotní stupně a dvě různé rychlosti. Teplotní senzory zajistí ustálený přísun tepla. (technologie OPTIheat) Docílí se tím pevnějšího a lépe vytvarovaného účesu. Díky ionizaci budou vaše kadeře lesklé a hladké.

Cena se pohybuje v rozmezí 899 – 2 691 Kč.

Sencor SHD 6400B

Tady máme fén na cestování. Když jedete na služební cestu nebo na dovolenou, je dobré mít fén s sebou. Je skládací, lehký se sklopnou rukojetí. Příkon motoru je 850 W, má dvě rychlosti a dva teplotní stupně. Praktickou vychytávkou jsou ochranné boční nárazníky, takže design fénu zůstane nepoškozený. Studeným vzduchem můžete svůj vytvarovaný účes zafixovat.

Cena se pohybuje v rozmezí 198-304 Kč.

Philips BHC010/10

Tento vysoušeč vlasů je vhodný na cestování. Ne vždy je dobré spoléhat na vybavení ubytovacího zařízení. Můžete si zvolit ze tří rychlostí i ze tří teplotních stupňů, výkon motoru je 1200 W. Sklopná rukojeť je praktická a fén je lépe skladný. Studeným vzduchem lze zafixovat váš vytvarovaný styling.

Cena se pohybuje v rozmezí 259-593 Kč.

Dyson Supersonic HD07 stříbrná/měděná

Tento vysoušeč vlasů by měl krášlit profesionální kadeřnictví. Má mnoho možností a funkcí, které profesionální kadeřnice a kadeřníci ocení a jejich zákaznice budou spokojené. Fén je vysoce výkonný 1600 W, vlasy budou rychle a rovnoměrně vysušené. Fén obsahuje nástavec proti polétavým vlasům, hřeben se širokými zuby, stylingový koncentrátor, difuzér a nástavec na jemné sušení.

Cena se pohybuje do 10 611 do 12 490 Kč.