Krása a módaMódaRecenze

Nejhorší trička pro baculky: nenosíte jedno z těchto 5 i vy?

Nejhorší trička pro baculky: nenosíte jedno z těchto 5 i vy?

Zajímají vás nejlepší způsoby, jak vybrat tričko, které bude lichotit baculatým postavám a jaká jsou naprosto nejhorší trička pro baculky? V oblasti módy je výběr triček pro ženy s baculatějšími postavami často považován za obtížné. Nicméně, při vhodném výběru trička může každá žena vypadat a cítit se sebevědomě i pohodlně zároveň.

Příliš těsná trička

Trička s příliš těsným střihem mohou zdůraznit oblasti, které byste možná chtěly spíše zakrýt. Volte proto místo toho volnější trička, která opticky prodlouží siluetu a zakryjí případné nedokonalosti. Nejen, že budete vypadat lépe, ale budete se také cítit pohodlně a při pohybu zcela volně.

Trička s příliš malým výstřihem

Pokud si baculka oblékne tričko s rolákem nebo nízkým výstřihem, automaticky tím zvýrazní silnější oblast hrudníku a krku. Trička s decentním výstřihem do V nebo U však dokážou opticky prodloužit krk a vytvářejí dojem delšího i štíhlejšího těla.

Průsvitná trička

Vyhněte se příliš lehkým a průsvitným materiálům, které mohou odhalit nežádoucí křivky vaší postavy. Místo toho zvolte vysoce kvalitní materiály, které se budou hezky držet tvaru vašeho těla, zdůrazní ho decentním způsobem a poskytnou vám dostatečnou oporu.

Vzorovaná a pruhovaná trička

Vyhněte se velkým a výrazným vzorům, které vám mohou zcela zbytečně přidat na objemu a eliminujte ze svého šatníku také vertikální pruhy. Pokud chcete svou postavu opticky prodloužit, zásobte se tričky tmavších barev s méně vzory a decentními horizontálními proužky.

Nepohodlná trička

Bez ohledu na to, jak dobře vámi zvolené tričko vypadá na první pohled, je důležité, abyste se v něm cítila pohodlně. Vybírejte si proto především vždy trička, která jsou vyrobená z příjemných materiálů a disponují pohodlným střihem, které vám umožní volný pohyb bez neustálého upravování či popotahování látky.