Další

Nejhorší toaletní papíry: nekupujete těchto 6 i vy?

Nejhorší toaletní papíry: nekupujete těchto 6 i vy?

Rozpoznat nejhorší toaletní papír může být celkem oříšek, protože, co vyhovuje jednomu, nemusí být vhodné pro druhého. Přesto vás můžeme upozornit na několik vlastností toaleťáků, které by vám mohly znepříjemnit pobyt na toaletě. Toto jsou nejhorší toaletní papíry. 

1. Struktura materiálu

Toaletní papíry, které jsou hrubé a tvrdé, nejsou příjemné k používání. Takový výrobek může podráždit vaši pokožku nejen na intimních místech a způsobit vám pálení, štípání a další zdravotní komplikace. Vybírejte raději mezi jemnými toaleťáky s hladkou strukturou.

Roztažený toaletní papír.

2. Absorpce

Výrobky, které absorbují vlhkost nedostatečně, nejsou vhodné, jelikož ve výsledku neplní svůj účel. Používání takových toaletních papírů může být nepohodlné. Na druhou stranu, toaleťáky, které absorbují vlhkost až příliš, se mohou rychle rozmáčet. 

3. Rychlost rozpadu

Mezi nejhorší toaletní papíry můžeme zařadit ty, které jsou příliš pevné a pomalu se rozpadají, což může způsobit ucpání vaší toalety a toaletního potrubí. 

4. Aroma a barviva

Některé toaletní papíry voní příjemně. Nejhorší toaletní papíry obsahují ale velmi silné až nepříjemné vůně nebo barviva, které mohou způsobit nevolnost, bolest hlavy nebo podráždění pokožky. 

5. Recyklace

Recyklování je v dnešním moderním světě velmi oblíbené. Přesto zrovna u toaletních papírů nemusí být recyklace vyhledávaná. Toaletní papíry z recyklovaných materiálů mohou mít nižší kvalitu než ty, které jsou vyrobeny z poprvé použitých materiálů. 

6. Cena

Nízká cena nemusí být vždy ukazatelem nižší kvality. Přesto se však můžete často setkat s tím, že levnější výrobky mohou být méně kvalitní, mohou méně absorbovat vlhkost nebo mohou být vyrobené z levných materiálů, které jsou nepříjemné na dotek a mohou způsobit podráždění pokožky.

Hromada toaleťáků zdobených smajlíky.

Nejhorší toaletní papíry znepříjemňují pobyt na toaletě. Takové papíry mohou být vyrobené z nekvalitních, tvrdých a nepříjemný materiálů, které mají až příliš silné aroma, které může způsobit nevolnost, bolest hlavy a podráždění na intimních místech. Pokud se rozhodujete, jaký toaleťák si zakoupit, vyhledejte také recenze konkrétního produktu na internetu, ve kterých sdílí jeho uživatelé své zkušenosti. To vám může pomoci v rozhodování.