Další

Nejhorší páry podle jména: které 3 dvojice spolu nemohou být?

Nejhorší páry podle jména: které 3 dvojice spolu nemohou být?

Jméno, které nosíme, vypovídá o tom, kým jsme. Na výběru správného opravdu záleží. Ovlivňuje naši duševní pohodu, pohled na svět, finance i smůlu. Výběr jména by proto neměl být nahodilý, populární nebo proto, že se vám jméno prostě líbí či nelíbí. Při vyslovení jména, byste měli cítit pozitivní energii a hlavně radost.  

Jméno má také vliv na náš partnerský život. Máme pro vás přehled jmen, která spolu harmonické páry rozhodně nevytvoří. 

Adéla a Denis

Ženské jméno Adéla je živelné,kreativní a plné energie. Potřebuje být neustále v běhu a zaobírat se různými problémy, na které ráda nachází odpovědi. Nesmí se jednoduše nudit. Nositelé mužského jména Denis patří k elegantním a uhlazeným jedincům, kteří si potrpí na vytříbený životní styl. 

Energie obou jmen je zcela odlišná. Jejich vztah je již od začátku odsouzen k selhání. Ačkoliv může být seznamování živočišné, postupně se budou prosazovat jejich odlišné energie a názory, kvůli kterým vedle sebe nevydrží fungovat. 

Lucie a Vojtěch

Lucie je ve významu nositelkou světla. Je to nenapravitelná romantička s čistou duší. Ráda pomáhám nemohoucím. Vojtěch je jméno s nešťastnou karmickou zátěží. Celý život ho provází selhání bez vytouženého úspěchu. Nemá jasno ve svých plánech a neví, kam v životě směřuje. 

Vztah těchto dvou lidí je předem ztracený. Pečující Lucie bude své štěstí stavět neustále ve prospěch svého protějšku a nikdy tak nebude po jeho boku šťastná. 

Zuzana a David

Nositelky tohoto ženského jména jsou nestálé a materiálně zaměřené. Vždy si chtějí prosadit svou, což každý nepřekousne. Má velmi málo blízkých přátel. Okolí si musí na její zvláštní povahu zvyknout. David má oproti tomu velmi silnou pozitivní energii. Je inteligentní a s výraznou osobností, která k němu přitahuje množství zajímavých lidí. Díky svému pohledu na svět, dosahuje lehce svých cílů. 

Zuzana a David jsou protiklady, které to k sobě sice táhne, ale záhy se ukáže, že spolu nesnesou být ani v jedné místnosti. Proměnlivost Zuzany nevydrží ani vyrovnaná povaha Davida.