Další

Nejhorší muži podle jména: Těmto 6 se raději vyhněte

Nejhorší muži podle jména: Těmto 6 se raději vyhněte

Na začátku se tito muži zdají být skvělými životními partnery. Jakmile se jim ale zavážete společným bydlením nebo svatbou, dramaticky se změní. Není vědecky dokázáno, že by křestní jména mužů určovala jejich charakter. Najdou se však jména, kterými jsou nazváni muži, jež mají jisté společné vlastnosti, jako je například špatná povaha. Toto jsou nejhorší muži podle jména. 

1. Michal

Muži s tímto jménem jsou necitliví a nejsou schopní naslouchat své partnerce. Nepotřebují se dotýkat ani jinak projevovat blízkost ke druhé osobě.

Vyčítající žena s poslouchajícím mužem opřeným o auto.

2. Antonín

Antonínové jsou velmi ambiciózní a jdou si za svými cíli velmi vytrvale a houževnatě. Často je však jejich cílem dobývání srdcí, takže pokud je Antonín vaším partnerem a získal vás, je pravděpodobné, že se brzy opět začne snažit o ženské srdce někde jinde. 

3. Adrian

Tito pánové jsou jednoduše flegmatici, které jen tak něco nerozruší. Pokud jsou ve vztahu, často se dlouho neposunou nikam dál. Čekáte-li, že se váš Adrian brzy vyjádří, čekáte pravděpodobně marně. Navíc se jedná o muže, kteří často nemají zájem mít vlastní děti. 

4. Artur

Arturové jsou velmi uzavření muži, kteří mají svůj vlastní svět, z něhož se jim nechce vycházet. Jsou to velcí introverti, s kterými se do společnosti dostanete velmi málo, pokud vůbec. Díky svým vlastním zájmům často zanedbávají své povinnosti, a to včetně těch, které se týkají partnerky, rodiny nebo práce v domácnosti.

5. Daniel

Danielové jsou na první pohled celkem roztomilí. Milují lásku a jsou chorobnými snílky. Díky tomu mají v hlavě ale vysněný vztah a vysněnou partnerku, která v realitě jen těžko splňuje jejich představy. Jakmile Danielové zjistí, že je manželství rutinou, začnou se velmi rychle nudit a mohou upadnout do depresí.

6. Damián

Život s Damiány není jednoduchý. Jsou to muži, kteří sice jsou věrní, ale často také majetničtí. Mají rovněž tendenci propadat nejrůznějším závislostem, včetně té na partnerce.

Detail na pánskou ruku držící cigaretu.

Toto jsou nejhorší muži podle jména, kteří mohou být příliš introvertní, majetničtí nebo mohou projevovat nezájem o partnerku a celou rodinu. Pokud se s takovým mužem chcete vrhnout do vztahu, zamyslete se nejprve, zda na výše uvedeném textu nemůže být něco málo pravdy. Možná si tím ušetříte spoustu slz a probdělých nocí.