Další

Muži a nevěra: Je léto nejčastějším obdobím nevěry?

Muži a nevěra: Je léto nejčastějším obdobím nevěry?

Léto svádí k nevěrám a příležitostí, jak se seznámit s cizí ženou nebo intimně sblížit se starou známou, je rozhodně více než v zimě. Více se scházíme s přáteli, více času trávíme na zahrádkách u sklenky něčeho dobrého. Léto je také obdobím dovolených a nejrůznějších festivalů. I tyto akce jsou plné lákadel.

Cestování bez partnera

Páry v létě cestují na dovolenou společně, ale mnoho mužů a žen tráví čas i odděleně. Muži vyrážejí například na chalupu s kamarády, ženy s kamarádkami k moři. Ne jedna taková dovolená se neobejde bez nějakého toho letního románku.

Nevěra během letní dovolené (případně v cizí zemi) mnohdy zůstává neodhalena. Ve většině případů se totiž jedná o jednorázovou záležitost a dotyční se pak spolu už nikdy nevidí. Nevymění si na sebe ani kontakt.

Koupaliště a bazény

Na plážích, koupalištích a u rybníků se často vyskytují spoře oděné ženy v plavkách. Mužům se takové ženy líbí a neváhají je oslovit. Ne vždy pak zůstane jen u slov. Než se dáma stihne zeptat, zda náhodou dotyčný muž doma nemá partnerku, je mnohdy pozdě.

Letní festivaly

Léto je také obdobím festivalů. Pokud patříte mezi hudební fanoušky, určitě víte, jak to na takových akcích chodí. Spí se v kempu a popíjí se hojně alkohol. Letní festival je zkrátka ideálním místem pro případnou nevěru.

Letní svatby přátel a známých

Možná vás to doteď nenapadlo, ale místem plným nevěr bývá i taková oslava lásky jako je svatba. Proč? Lidé se zde seznámí s někým novým, pijí alkohol a na svatební párty pak tráví čas dlouho do noci. Obzvláště lákavou „kořistí“ jsou družičky, ne jeden muž se je snaží oslnit.