Krása a módaMóda

Moderní oblečení pro baculky: 7 nápadů na slušivý look v roce 2024

Moderní oblečení pro baculky: 7 nápadů na slušivý look v roce 2024

I když nemáte postavu modelky z přehlídkového mola, rozhodně to neznamená, že se musíte schovávat za vytahanou módu. Tohle je sedm slušivých looků, ve kterých se nemusíte stydět vyrazit mezi lidi:

  • Elegantní halenka a pouzdrová sukně
  • Crop top a roztrhané džíny
  • Mikina a tepláky
  • Mikina a kraťasy
  • Top s odhalenými rameny
  • Lesklý top
  • Tričko a džíny

Elegantní halenka a pouzdrová sukně

Mezi moderní oblečení pro baculky patří i sukně. Chce to jen vybírat modely sahající až do pasu, které pomohou s lichotivou siluetou. K tomu nějakou slušivou, elegantní halenku a máte skvělý outfit třeba na pracovní pohovor.

Foto: Unsplash

Crop top a roztrhané džíny

Mysleli jste si, že baculaté ženy nemohou nosit crop topy odhalující kousek bříška? Ale kdeže! Když k takovému topu zvolíte džíny do pasu (klidně ty moderně roztrhané, co nosí snad úplně každý), získáte uvolněný outfit na kafe s kamarádkou.

Foto: Unsplash

Mikina a tepláky

Dříve se na takový outfit pohlíželo jako na něco, v čem jsme se doma dívali na televizi a u toho se váleli na gauči. Dneska už jsou mikinové komplety brány jako moderní oblečení nejen pro ženy s kily navíc.

Foto: pexels

Mikina a kraťasy

U pohodlné mikiny, kterou si můžete vzít snad úplně všude, ještě na okamžik zůstaneme. Tentokrát vám ale dáme tip, abyste ji sladili s kraťasy. A to klidně s těmi džínovými, které máte ve skříni a nenosíte je jen proto, že nevíte, co k nim.

Foto: Pexels

Top s odhalenými rameny

I ženy baculky mohou odhalit kůži. Oblékněte si top s odhalenými rameny a k němu třeba džíny do pasu nebo sukni do pasu. Úspěch zaručen.

Foto: Unsplash

Lesklý top

Pokud jdete třeba na večírek, mějte po ruce lesklý top, se kterým zaručeně zazáříte. Nebojte se upozornit na sebe pozornost takovým výrazným kouskem. Naučte se svá kila nosit s hrdostí!

Foto: Pexels

Tričko a džíny

Mezi moderní oblečení pro baculky zaručeně patří i taková klasika, jako je kombinace obyčejného trička a pohodlných džínů. S touhle dvojicí prostě nemůžete nic zkazit.

Foto: Unsplash