Krása a módaNehty

Manikúra podle znamení: 12 nápadů na krásné nehty

Manikúra podle znamení: 12 nápadů na krásné nehty

Upravené ruce jsou pro většinu žen samozřejmost. Necháváme si nehty upravit podle aktuálních trendů nebo na základě toho, co se nám líbí. Co kdyby byla vaše příští manikúra podle znamení, ve kterém jste se narodili?

Manikúra podle znamení: co bude slušet vašim drápkům?

Patříte k ženám, které si nechávají své ruce upravovat – ať už doma nebo u profesionálky? Jak by vypadala manikúra podle znamení právě ve vašem případě? Co bude slušet vašim nehtům?

Beran

Vydejte se cestou jednoduchosti. Co se barev týče, držte se spíše při zemi. Doporučujeme třeba jemnou růžovou barvu doplněnou o holografické pigmenty.

Býk

Vašemu znamení nejvíce sluší nehty kratší a decentně zdobené. Nepotrpíte si na přeplácanost, naopak ctíte heslo, že v jednoduchosti je krása.

Blíženci

Jak by vypadala manikúra podle znamení Blíženců? Těmto ženám můžeme poradit nehty výrazné a zdobené geometrickými vzory.

Rak

Tohle znamení zvěrokruhu je inspirováno vodou, tomu mohou odpovídat i vaše nehty. Modré odstíny jsou ta cesta, kterou byste se měli vydat.

Lev

Lvice na sebe rády poutají pozornost, což se dá říci i o jejich nehtech. Ty jsou hodně výrazné, třpytivé, zdobené extravagantními prvky.

Panna

Prakticky založeným Pannám sedne mramorová manikúra podle znamení. Tyto ženy si nepotrpí na cokoli hodně přehnaného.

Váhy

Narodili jste se ve znamení Vah? Pak právě vám radíme nosit nehty inspirované romantickými prvky. Něžné barvy a květinové vzory, co říkáte?

Štír

Štírky si potrpí na praktičnost, proto se i jejich nehty nesou v tomto duchu. Jednoduchost, nic přeplácaného, prostě ať to dobře vypadá a slouží.

Střelec

Pro tyto ženy jsou nejlepší volbou nehty inspirované vesmírnou tématikou. Temnější barvy, hvězdy, fantazie.

Kozoroh

Pokud patříte mezi zrozence Kozoroha, radíme vám, aby vaše manikúra podle znamení vsadila na klasiku v podobě francouzské úpravy nehtů.

Vodnář

Vodnářky se toho nebojí a klidně nechají své nehty promlouvat skrze opravdu výrazné prvky, jako jsou třeba korálky, diamanty a podobně.

Ryby

Něžné Ryby žijí ve svém vlastním světě. Hodí se k nim jemné pastelové barvy a pohádkové zdobení, to jim dokonale sedne.