Další

Lidé s těmito 5 jmény mají v životě štěstí: znáte někoho kdo se takto jmenuje

Lidé s těmito 5 jmény mají v životě štěstí: znáte někoho kdo se takto jmenuje

Jména, která máme na mysli, jsou pozitivní a do života svých nositelů přitahují jen dobré věci. Věří se, že přináší štěstí a prosperitu v různých oblastech života. Ať už vybíráte jméno pro svého potomka, nebo se chcete dovědět, zda právě to vaše patří k těm magickým, čtěte dále, protože níže uvedení lidé s těmito jmény mají v životě štěstí. 

1. Kamila 

Jedná se o křesťanské dívčí jméno, které pochází z angličtiny. Jedná se o šťastné jméno, které znamená „úspěšná, schopná, zručná, expertka“. Věří se, že jméno Kamila zkrášluje osobnost svého nositele, je smysluplné a je zdrojem uznání. Šťastným číslem žen s tímto jménem je číslo 6.

Usmívající se dívka s nafukovacím balónkem.

2. Zoe

Jméno Zoe znamená „láska“ nebo „život“ a je spojováno s věčným životem. Pochází z hebrejštiny a jeho šťastným číslem je šestka. Ačkoli jde o starobylé jméno, působí mladistvě, energicky a moderně a je stále více vyhledáváno mladými lidmi. 

3. Barbora

Jméno Barbora je latinského původu a znamená „cizinka“. Štěstí přináší do života své nositelce proto, že povzbuzuje, aby žena přijala, co je na ní odlišné a dokázala to použít ke svému prospěchu. Šťastným číslem Barbora je číslo 3 a většinou se jedná o komunikativní, veselé, zvědavé, společenské a umělecké duše.  

4. Markéta 

Markéta je jméno, které pochází z řečtiny a znamená „perla“. Ženy s tímto jménem jsou veselé, mají rády humor, z ničeho si nedělají těžkou hlavu a vždy se dokáží na život dívat v příznivém světle. Vše, co se jim v životě děje, dokáží obrátit ve svůj prospěch a najít na tom něco pozitivního. Šťastným číslem Markét je číslo 3. 

5. Veronika 

Veronika je ženské jméno latinského původu, které znamená „ta, co přináší vítězství, silná, statečná, bojovnice“. Šťastným číslem těchto žen je číslo 5 a jedná se většinou o osoby zvídavé, impulzivní a společenské.

Šťastná, smějící se dívka objímající sloup.

Lidé s těmito jmény mají v životě štěstí, protože, jak už jejich význam vypovídá, jedná se o ženy, které jsou silné, optimistické a neztrácí víru v sebe a v úspěšný život, na kterém tvrdě pracují.