KrásaKrása a móda

Líčeni pro rok 2024: 5 tipů do každého věku

Líčeni pro rok 2024: 5 tipů do každého věku

Možností, co bude v průběhu roku trendy, je nekonečně mnoho, na základě prezentace celebrit na červeném koberci, internetových výstřelků i módních a kosmetických trendů jsme pro vás připravili trendy v líčení. V našem seznamu tak najdete trendy, které bude vyhovovat všem bez ohledu na věk.

Nahá bez makeu-upu

V posledních několika letech jsme svědky toho, že lidé upouštějí od krycích podkladových krémů a rozhodují se pro svěží tvář. Ať už zcela bez make-upu nebo jen s minimem produktů. A tento trend bude pokračovat i v letošním roce. Pokud celebrity jako Pamela Anderson přijímají svou přirozenou pleť, je pravděpodobné, že to ovlivní i kosmetické trendy. Proto letos budeme oslavovat přirozenost naší pleti. Pamatujte ale, že tu existuje i něco jako make-upu bez make-upu, který zahrnuje velice lehké produkty a zcela zapomíná na umělé řasy a výrazné stíny nebo rtěnky.

Tváře jako panenka

Připravte se na to, že v roce 2024 se budeme hodně červenat. Krásné ženské líčení ve stylu baletek s velkým množství růžové tvářenky se jen tak nevytratí. A zejména bude velkým hitem na jaře a v létě! Chcete-li rozehřát své tváře, vsaďte na vrstvení tvářenky, abyste mohli experimentovat s barvami a dodat obličeji rozměr.

Něco modrého

Modrá je podmanivá a všestranná barva, kterou lze nosit v různých odstínech. A to od zářivé elektrické modři až po jemnější pastelové odstíny. Modrá řasenka, linky a oční stíny nabírají na síle pro dosažení vzhledu, který upoutá pozornost. Modré líčení není jen extravagantním vyjádřením, ale lze vsadit na nekonečno možností, kterými jistě upoutáte. Přece jen všichni známe tu písničku Modrá je dobrá. A letos to platí dvojnásob!

Jahodové líčení

Jahodové líčení je dokonalým kompromisem, jak si zachovat minimalistický vzhled se špetkou modernějšího upgradu, který vás rozzáří. K jednoduchému korektoru a řasence stačí přidat průzračnou tvářenku a rty v jahodovém odstínu. A to je vše! Jednoduché, no ne? Pokud ale chcete doopravdy zaujmout, můžete do role zapojit i pihy.

Líčení v duchu nostalgie

Všichni dobře víme, že se vracejí trendy z devadesátých a dvacátých let minulého století. A naše nostalgie není ani zdaleka u konce. A zatímco jsme v roce 2023 byli svědky znovuzrození těžkého konturování, matného podkladu a latté make-upu, tyto styly udrží popularitu i v roce 2024. Pokud vsadíte na „devadesátkové“ líčení, zapomeňte na barvy, ale vsaďte na tmavší odstíny hnědých a to nevyjímaje vašich rtů.