Další

Levné záclony z Polska: ušetřete v roce 2024 spoustu peněz!

Levné záclony z Polska: ušetřete v roce 2024 spoustu peněz!

Věděli jste, že k tomu, aby vaše záclony vypadaly skvěle, potřebujete asi 2x až 2,5x víc materiálu, než jaká je šíře vašeho okna? To znamená, že na okno o šířce 2 metry musíte koupit mezi 4 a 5 metry látky. To se může pěkně prodražit. Zejména pokud máte ve svém domě nebo bytě hodně oken, ale také v případě, že toužíte po záclonách, které sahají až na zem. Skvělým řešením jsou v tomto případě levné záclony z Polska!

Proč si pořídit levné záclony z Polska?

Navzdory přesvědčení, že výrobky z Polska jsou nekvalitní, tomu tak u záclon zpravidla není. Polské i české záclony bývají vyrobené strojovou cestou z polyesteru. Kvalitou materiálu se nijak zásadně neliší, na druhou stranu cenou často ano.  Musíme zde zmínit, že požadavky na kvalitu záclon nemusíte mít velké. Většina záclon se při běžném používání nemá šanci zničit.

Jediným rizikem je jejich poškození při manipulaci (trhání) nebo poničení vlivem praní. V tomto ohledu jde ale zejména o to, jak se záclonami zacházíte než o to, jakou kvalitu vlastně mají. Proto je důležité, abyste záclony prali vždy na jemný program (ideálně samostatně) a používat šetrný prací prostředek.

Kde koupit levné záclony z Polska?

Levné záclony z Polska pořídíte například na stránce LUXORA, kde hotové kusy najdete od 269 korun. V nabídce však mají pouze pět tipů, a to rozhodně není nijak závratný výběr. O něco lepší výběr najdete na stránce Dante.cz, kde ceny začínají již od 49 korun a vybrat si můžete z 15 různých druhů.

Obrovský výběr mají také na stránce Svět-záclon.cz. Zde jsou ovšem levné polské záclony „zamíchány“ mezi produkty z jiných zemí. Velkou výhodou je služba, díky které vám na záclonu za poplatek 99,- našijí řasící proužek. Na druhou stranu ale na jiných stránkách jsou záclony prodávány i s ním už „v základu“.

To nejlepší jsme si pro vás připravili na závěr! Vaši pozornost si bezesporu zaslouží stránka alena-home.cz, kde nabízí záclony v cenově velmi pěkné metráži. Můžete si je navíc na přání nechat ušít přesně tak, jak je potřebujete.